Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Wyspa"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysł niezgorszy.

 

Moje laickie oko mówi mi, że za szeroka ta brukowana uliczka. Trza by zrobić tak, żeby było napięcie. Obserwator wie, że "piekną" czeka nieuniknione. Niechże sobie spaceruje blisko przyszłego oprawcy.

 

Proponuję zrobić jedną, dwie lampki uliczne gdzieś blisko a tło ciemniutkie (60 groszy za minutkę :D ). Ta brama z tyłu dobra być pomysła. Taka podświetlona mogła by być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mysle ze bardziej sciesnic powinenes scenke - zdrobnic w sensie :P

Wszystko jest fajnie ale mam wrazenie ze powinno byc blizej: panienka blizej kolesia, po jego blizszej stronie, ulica mniejsza, blizsza, brama w tle blizej. Klaustrofobiczna, zamglona atmosfera bedzie tu swietnie pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu lepiej. Pani moze jeszcze blizej Kubusia - taka jakby lekko wystraszona, uciekala przed czyms, nawet lekko wygieta i odwrocona w tyl zeby zobaczyc czy nikt za nia nie idzie a tu taki suprajs sie szykuje :D Ale ogolnie blizej Kubusia i blizej jego strony ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że było by lepiej gdybyta ulica nie była taka długa. Ta brama pownna być blisko,żeby uzyskać klaustrofobiczne wrażenie.Ciemny zaułek,nie ma gdzie uciekać, od razu powinno wyglądać jakby zapadł juz na nią wyrok. Przy okazji będziesz miał miał mniej roboty przy wklejaniu fotek lub tekstur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze krata fajna ale jakos lepiej mi sie podobalo bez niej albo zrob ją otwartą wydłurzy się droga strachu ktorą przeszła ta pani tak ją zamykasz w sumie w klatce jak w pulapce, ale jak ona sie w niej znalazla zamknela za sobą? Światlo jak w jakims kosciele tamto bylo mroczniejsze jak na moj gust bardziej podkreslalo głębię. A tak wogle to swietny klimacik sceny.

edit: Aha i kobita we wczesniejszym ustawieniu podobala mi sie bardziej. Byla przez to wieksza niepewnosc, zauwazy czy nie zauwazy, przez co tez napięcie. W ostatnim ustawieniu sprawa jest jasna kobita jest juz zarznieta jak jakas owca ;) wszystko wiadomo i mniejsze napięcie jak dla mnie.

edit: Chociaz przepraszam mam maly monitor i nie przesuwalem suwakow chyba tak jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna lala ;) bucik 1 klasa, sukienka też ładna ale włosy i oczy bym proponował poprawić bo wyglądają sztucznie , może byś zasłonił jej troszkę twarz włosami - żeby nie było aż tyle szczęko-żuchwy widać ;)

edit: co do włosów to mi najbardziej podchodzą te z postu #22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Całkiem łądniutka pani, tak jak wyzej przydałoby sie jej ożywić oczy, co do sceny to fajnie by wygladala, niewiem jak to okreslic, stylizowana kolorystycznie na tamte czasy, nie wiem czy sie dobrze wyrazilem ,w kazdym razie widziałem kilka prac 2d gdzie zastosowano ciekawą technikę i kolorystykę dzieki temu prace mimo że przedstawiala sceny z ubiegłych stuleci to dodatkow kolor juz pomijąc kreskę oddawal lub raczej nadawal dodatkowo starego klimatu, wygłądalo to jak obrazek z patyną, ot takie moje widzimi się ; ), zresztą z 3d ostatnio tez byla popełniona calkiem ciekawa praca z ciekawym kolorem ktory być moze mógłby być jakąś inspiracją w Towjej pracy -> http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=310025

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej pannie brakuje jakiejś mantylki na te ramiona, to nie ta epoka, żeby z nagimi ramionami latać. W ogóle co w tej scenie robią nagie ramiona?

Jak chcecie zobaczyć jak się ubierały kobiety na przełomie wieków, to obejrzyjcie sobie Anię z Zielonego Wzgórza.

Wąska spódnica, bluzka z długim rękawem i bufiastymi ramionami, kamea pod szyją, dekolt szczelnie zasłonięty, włosy najczęściej upięte wysoko, by eksponować łabędzią szyję, podtrzymywać kapelusik, do tego obowiązkowo parasolka.

W tej scenie tylko buty zgadzają się z epoką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master rzadzisz bez 2ch zdan, ale jezeli moglbym cos zauwazyc to imo oczodoly i boczna czesc czaszki oka za bardzo wysunieta do przodu przez co twarz traci na kobiecosci i realnosci bo chyba do tego dazysz warto by bylo sie cofnac i przesunac kilka vertow do tylu, no i przedramie wyglada troche nie tak , pozatym bosko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 3D -> bufiaste ramiona były trendy trochę później tu akcja dzieje się w okolicach 1888r. ubiera się "wyzywająco" :p z racji wykonywanego zawodu :)

Nad twarzą jeszcze się poznęcam. Suknia ma zwykłego raytrace z fallofem i czerwonym błyskiem. włosy się posklejały bo w końcu olałem pluginy i zrobiłem je ze splineów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

No panie coraz ładniejsza, jesli mogę coś dodać to chyba uv trochę się posypała na gorsecie albo mi się wydaje ; ), poza tym cos trzeba by zrobić z powiekami i kącikami oczu bo czegos tam w nich brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

splinowe wlosy sa duzo ladniejsze, moim zdaniem. tylko wydaje mi sie, ze staw lokciowy powinien byc jakos mocniej wzmodelowany, bo troche przypomiona zgrubienie, a nie staw. No chyba, ze ta pani nie ma kosci :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności