Skocz do zawartości

Piękna i Bestia:"Piękna i Bestia"


OMAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bitewników

pierwszy pomysł: zdeformowane dziecko kulące się przed pękną ale żłą matką(Dzwonnik z Nterdam).

Pomysł drugi: lustro a pojego dwóch stronach dwie postacie,jedna piękna i spokojna druga wściekła i brzydka(mr Hyde & dr Jekyll).

dobra tematy zaklepane

Życze powodzenia wszystkim zmagającym się z własnymi słabościami.

edit:

Troszeczke się namieszało więc czas odmieszać.

Temat ostateczny: kobieta trzyma dziecko na kolanach które natura obdażyła wieloma wadami genetycznymi, oboje odbijają się w lustrze które pokazuje charakter matki(bestia) i nature dziecka (piękna)

Edit:

nowy temacik się wkradł z orginalnym tytułem "NOSFERATU" :).Klasyczna scena kiedy to na piękną niczego nie świadomą kobiete w mroku czai się straszny wapirrrro w postaci samego kszięcia zła, Drakuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam

chyba zdecydujesz sie na pierwszy, bo drugi ja zaklepałem już 2 dni temu :P

 

tzn. osobiscie nie mam nic przeciwko, ale jakos odniosłem wrazenie, ze nie mogą miec 2 osoby tych samych tematów.

poczekaj na jakiegos modka, oni sie na tym lepiej znają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka z dzieckiem na kolanach... hmmm. nie wiem czemu z miejsca przychodzi mi na myśl ikonografia katolicka. Matka boska i chrystus. A z twojej perspektwy można by zrobić z tego niezły motyw. Owszem może i obrazoburczy ale za to mający wiele płaszczyzn interpretacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło mi zapału i chęci do powyższej pracy, niema pomysłu ani na tło ani na ustawienie postaci nie wspominając już o kolorze . Tak więc zabrałem się za nowe przedsięwzięcie pod tytułem „Nosferatu’’

nosferatu5si.jpg

URL%5D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze poprawic ulozenie glowy...tzn...sprobuj sie tak polozyc jak piekna, takie ulozenie glowy jest awykonalne. zeby mogla tak wypiac piers do przodu...albo do gory, zalezy od punktu widzenia;) to nie moglaby nadal miec ja ulozona rowniutko na podlodze - glowa bylaby wygieta na maksa, mozna ja nawet praktycznie na glowie postawic;)

chociaz moge sie mylic...:)ale jak zwykjle ja tylko chcialam dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolipop: ząbki to taka inwecja artystyczna:) , ale niektóre gatunki węży mają podobny problem.

Obrazki, zrobie z nimi pożądek.

Emenemsbis: Tak, główka niewiasty zostanie skorygowana podczas pracy,dzieki.

 

wipnosferatu21js.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos biust sie nienaturalnie zachowuje...jesli jest tak wygieta, to biust bedzie sie bardziej kierowal w strone twarzy i na boki niz tak jak jest teraz...chyba ze ma nieudolnie wstawione silikony;) popros swoja dziewczyne,siostre czy kogo tam chcesz niech ci popozuje,zobaczysz roznice;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności