Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Kreacja i Destrukcja"


kednopser

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł mojej pracy odnosi się do sposobu, w jaki postaram się zinterpretować temat: "Piękna i Bestia". Na początek zdradzę, że będzie to obraz wielkiej bitwy: artyści

i matka natura kontra zniszczenie...:)

 

Edited: Zmiana koncepcji. Pierwszy pomysł jaki mi się nasunął zastanawiając się nad tematem "Piękna i Bestia" był prosty. Ot Ziemia i człowiek. Jest piękna, jest i bestia. Później zastanawiałem się nad sposobem w jaki to przedstawić. Od początku wiedziałem, że Ziemia nie może być w kształcie kuli, a człowiek w swojej postaci.

I tak wpadłem na inny pomysł, by przedstawić walkę pomiędzy matką naturą i artystami, a zniszczeniem.

W mojej obecnej koncepcji pozostała tylko natura i zniszczenie. I tak już chyba zostanie. :)

 

Aktualna wersja (22.02.2006 r.):

 

[ATTACH]31393[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witamy na forum

 

Pomysł ruszający wyobraźnią, nie powiem. Jestem ciekawy Twojej wizji :)

Problem może być z tym czy interpretacja nie jest zbyt "dowolna" i nie odbiega zabardzo od założeń tematu..

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kednopser -> witam na forum i w Bitwie :). Myślę, że z interpretacją nie będzie kłopotu ponieważ każdy w Bitwie może (ba! powinien) zamieścić krótki komentarz na temat swojej pracy. Tam będziesz mógł zamieścić swoją interpretację

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności