Skocz do zawartości

Piękna i Bestia "Nieświadomość"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ciesze sie ze wystartowales. ale bedziesz robil tylko cg czy moze skusisz sie na jakies oleje?;) moze wykorzystaj to bo Twoim niewatpliwym atutem sa wlasnie pracki olejne:D:D hmm... moze sama niewiaste i demona zrobic na kompie. no niewiem pomysl:) i powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły pomysł:) Strój kojarzy mi sie z jakąś barbie;) osobiście by mi się bardziej widziała tego typu scenka-dziewczyna już dojrzała tą bestię i z krzykiem na ustach ucieka przerażona...wtedy byłoby bardziej dynamicznie:) wtedy do takiej scenki bardziej by pasowało żeby niebo było bardziej granatowe, pełno mgły i drzewa bardziej demoniczne...choć z drugiej strony...trochę mi się ten mój pomysł kojarzy z królewną śnieżką jak siędrzew przeraziła;) eee zostań przy swoim pomyśle;) ja sięnie znam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam teraz maly dylemacik:(

bo robie tak pracke sobno ale olejami i to bedzie taki troszke styl starożytnej grecji pieknos siedzaca w poduchach a za kotara bestja ktora ja obserwuje i jest tak niedaleko pieknosci:)

a czy np mozna ciagnac 2 watki w jednym temacie a pozniej zdecydowac na ten ostateczny:)

bo naprawde nie wiem ktory wybrac:(

nowamysl1qd.jpg

nowamysl0eo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kolezAneczka

Hej Lukaszu...Wiesz co ten drugi pomysl wydaje mi sie nawet fajniejszy od pierwszego:Dbardziej oryginalny,bardzo fajna pozycja tej babeczki ...(intrygujaca hihih).....ciekawe jak jaki bedzie ostateczny rezultat...Twojej pracy...juz nie moge sie doczekac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta bestia.. e... taki rogaty szympans trochę.. no i rogi ma pozwijane jak papier.. dziwne, ale może masz jakąś wizję potwora, tyle że tu kiepsko można odczuć? nie wiem, mi nie pasuje (koncept i kolor za to bardzo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności