Skocz do zawartości

after efect czy premier


karolw

Rekomendowane odpowiedzi

mam proscutka animacje z maksa, wyrenderowana w kilku kawałkach. musze posklejac w calosc i muzyczke wkleic . (w sumie 3 sample) wiec nic wilkiego moze nawet w tym nowszym movie maker'rze by sie dalo ale jak mam te dwa programy to który polecacie i dlaczego? w sumie jedyne efekty to rozjacnienie, scieminenie dloscniej ciszej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No After Effects to program do compositingu, a Premiere do editingu. Do tego, co chcesz zrobić w zupełności wystarczy Premiere, chociaż After Effects z montażem krótkich kawałków też sobie radzi. Można nawet się obejśc bez tych programów, w wypadku tak prostego zastosowania (Audacity, VirtualDub i jakiś darmowy do montażu wystarczą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez mi sie wydaje ze w premierze wszystko zrobie. + moze jaskiś efekt kontrat. ale jeszcze nie szcziłem tego jak ta muzyke atk idelalnie dopasowac do kletek. tzn. zeby rytm byl gdodny z klatkami/ ujeciami.

na forum nie ma zadnych tutkuów z tego co szukałem. jakby ktos mial cos w tym stylu to poprosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trakcie mojego klipu caly czas leci jedna powtrzajac mp3jka, konkretnie jest to tlo w menu z worms armagedon:) wiec nie jest to wlasciwe muzyka tylko szmer. che ten szmer w czasie podglasniac i wyciszac.. a oprucz tego pod sam koniec jest sekwencja blyskow i che zgeac uderzenia perkusji z tymi blyskami... 3szybkie blyski i 3 szybke uderzenia peskusji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwiek glosniej ciszej zrob w jakims cool edit pro, a co do blyskow do perkusji, jesli masz je gotowe to po prostu potnij klipy albo zrob cos takiego ze:

1) robisz biala bitmape

2) importujesz ja do premiere

3) wrzucasz na timeline tam gdzie ma blyskac (dlugosc okolo 0,5 sekundy, ale dobierz ile potrzebujesz)

4) zrob przejscie cross disolve

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki. teraz mam kolejny myk przed soba. potrzebuje fragment horału gregorianskiego. niestety na cd mam tylko oficjum z garbarkiem, a ja bym wolał czysty horał. jedyne zrudło jakim dysponuje jest koncert na dvd. nie zabardzo wim jak wyciac z niego tylko 10- 20 sek. fragmencik i zapisac go w mp3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mintrill, ale po co 10-20 sekund zapisywac do mp3, skoro on chce to wrzucic w premiere, ktora przynajmniej w wersjach cyferkowych (nie zadne tam pro) nie obslugiwala mp3 afaik? pozatym to jest kolejna kompresja i niepotrzebne obciazanie kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności