Skocz do zawartości

piękna i bestia: "kuci-kuci, kwiatuszku"


kozioo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że uda mi sie coś skrobnąc przed maturkami i egzaminami na studia :> Temat cholernie mi się nie podoba, ale ostatecznie udało się coś wymyslic. Zwracam uwagę na dualizm technik, który ujawnia się już na etapie wczesnego szkicu-konceptu ;)

 

conc2.jpg

(sorry za jakość, ale to jest 5-centymetrowy szkic zdigitalizowany przy pomocy webcama;))

 

Możliwe, że zamiast doniczki będzie kawałek gleby i zagryziony zwierzaczek lub krwawe zacieki.

Na koniec jeszcze raz zauważam, że temat jest głupi i z tego miejsca pozdrawiam Leru:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O i kozioo zdecydował się wreszcie. No to ekipa jest już coraz silniejsza. Powodzenia. Acha no i jeszcze jedno. Pojechałeś trochę po temacie. Ale wiesz co dobrego grafika poznać po tym, że potrafi zrobić prackę w każdym temacie, nie zależnie od tego czy temat mu leży czy też nie. Więc do boju !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarypiste, kolo. Niezły efekt uzyskany przy pomocy naprawdę niewielu obiektów. Jak to mówią nie zawsze dużo oznacza dobrze. Najbardziej intrygujące są te fosforyzujące pręciki, tylko bidny motylek jakoś się w tym gubi i nie chodzi mi o to, że jest zajadany przez roślinkę. Dobra robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mi tez z poczatku nie lezal temat, ale po pewnym czasie zauwazylem jego przestronnosc i elastycznosc , wedlug mnie ten temat jest o niebo lepszy od poprzednich, daje wieksze pole do popisu i odrazu nieukierunkowuje i nieszufladkuje sposobu myslenia, jesli chodzi o twoja prace ta calkiem ladnie Ci to idzie hehe, podobaja mi sie liscie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności