Skocz do zawartości

mini bitwa?


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

panowie (i panie oczywiscie :) ) sa swiata, mam troche wolnego i tak wpadlem sobie na pomysla

 

mial by ktos ochote na mini bitwy gameartowe?

 

powiedzmy ze wygladal by to tak: bysmy sie tak umowili na hmmm... ze w poniedzialek/czwartek podal bym (po np ufczesnym jakims plebiscycie) temat, tricount, texturesheet i czas

 

(zaczelibysmy od jakis malych projekcikow na tydzien (na tydzien a normalnie zajmujacych np 7h pracy [po1h na dzien] zeby kazdy lajtownie zdazyl)

 

potem bysmy wylonili zwyciezce (heh jak znajde jakiegos jurora (moze jakiegos ludzia ze starej gwardii PCFu, moze Poraszek namowi jakiegos kumpla zza oceanu?) :) )

 

co na to powiecie?? pouczymy sie cos razem, posmiejemy, moze kogos to zmotywuje do dodatkowyej pracy (np. mnie :) )

 

 

kto by sie na takie CUS pisal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nio to z 5 osob powinno byc, teraz mozemy wspolnie wymyslic jakis temat :) jakis letki na poczatek dla wbicia sie w klime wspolzawodnicta :) ma ktos jakies propozycje?

 

moja propozycja

 

latwiejsza: model miecza/toporu/ jakiejs broni bialej do 700triangli, texturka 256x256

 

latwiejsza2: to samo co u gory tylko jakas bron palna

 

trudniejsza: tio zrobienie malej dziewczynki, model do 1k tris texturka 1 256x256 :)

 

kozio: zawsze mozesz zrobic za ten czas zamiast texturki model hipoly i wypalic normalmapke :) i pokazac model low z normalkiem na niej i jakimis banalnymi kolorami/bez kolorkow (chodz trudniej bedzie porownac do modeli z texturka) :):)

 

czas do nastepnego wtorku w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bym coś spróbował zrobić, ale nie w tej edycji (bo mam ciężkie zaliczenia). Potem wyjeżdżam, potem ferie i też pewnie wyjeżdżam. Więc jak coś, to chyba dopiero w lutym. Ale jeszcze zobaczę. To może na razie bawcie się w dziewczynki, ja dołączę jak będą bronie...:)

Pozdrawiam

 

PS Mój CG skill nie jest zbyt high...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ja tez byl bym za lalkami :) choc to rzucenie sie odrazu na glebsza wode, ale mysle ze mozna bylo by sie cos poduczyc, a nawet slabsi (JA :D ) cokolwiek by pokazali tio zawsze bylo by jakies lizniecie tematu i z kazdym kolejnym modelem byli by lepsi :) tio co? kazdy znajduje dziewuszke i modelujemy??

 

czujemy sie na silach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, ja biorę tamtą ktora zapostowalem :) hehe

 

można zrobić tak że potem zrobimy ankietę i ten ktory wygra wymysla nastepny temat, tak jak bylo swego czasu na cegetalku.

 

lala, 1k & 256x256?

 

WIPa pokazujemy?

 

No i ze startem możeby poczekać do jutra żeby każdy zdążył sobie laskę znaleźć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki ankieta tio bedzie fair :), wipy kto kce niech pokazuje (coiby nie bylo ze ledwo znajdzie czas na modelowanie i zmuszany jest do postowania na forum :) )

 

i wybor tematu niech taki bedzie tio bedzie spoko mysle :)

 

no i Empeck czekaj czekaj, coby nie bylo ze z gory juz przeglosowane 2 do reszty :)

 

niech jescze ze 2 osoby napisza ze sie pisza oki? :)

 

jesli wypali deathline damy na czwartek przyszly (jesli bedzie potrzeba ze komus braknie 1dna to sie letko przesunie go coby dokonczyl np)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra 2 osoby sa :)

 

normal mapki: jesli masz czas i o ochote tio jak najbardziej :)

zalozenia takie jak pisalem

 

1000triangles

256x256 texturka

 

(coby zaduzo roboty nie bylo :)

 

z konceptu bylejakiego niech bedzie, coby zabardzo ludzi nie ograniczac :) ja i tak chyba skozystam z empeckowego bocos mi google zawodza i nic pod moj gust nie wyskakuje :)

 

let the fight begin! do czwartku mniej wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek obudził się z kaca po pasterce a tu takie rzeczy się dzieją :D

bardzo fajna inicjatywa :) powodzenia wszystkim :)

Ja może też dołączę, ale na razie nie mówię bo nie wiem czy znajdę czas :)

 

btw -> nie uważacie że 256x256 to trochę mało jak na model dziewczynki? Normalki też w tej rozdziałce raczej nie zadziałają... może by przynajmniej 512x512? To tylko pomysł, nie chcę wprowadzać zamętu :>

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:O , za pozno napisales to HATRED , ja godzine po szkole dorwalem sie do PC i szukalem inspiracji na swieta ;O, a moj ciagly opis na gygy to : http://www.svx.pl/~burzuj/pliki/koncepty/2/7.jpg | plan na swieta | 20% done

wiec sry, ale jestem juz zajety, bo wole to dokonczyc niz zaczynac kolejne... ALE ferie juz niedlugo !!!, ja bym pomyslal o tym juz> kazdy bedzie mial 2 tygodnie wolnego (chyba;P)i mozna cos sklecic wtedy/// good idea ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zrobić to wszystko w tym wątku? ew. zmienić nazwę tego wątku na weekly mini - chalenge ;)

ewentualnie właśnie podforum (jeżeli bitwa by się pryjeła - na co jak na razie się zanosi :)), bo wątki takie na forum game art jeszcze bardziej by go zaśmieciły ;)

 

edit -> zawsze też można zrobić to w dziale "mini bitwa" w dziale WIP... IMHO dopuki nie zobaczymy jakie będzie zainteresowanie nie powinniśmy naciskać na otworzenie podforum - to trochę roboty dla moderatorów i Adka, a nie wiadomo czy za 2 miechy pies z kulawą noga tam zajży... No ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaiem empeck dobrze gada - na poczatek najlepiej chyba zeby kazdy sobie wlasnego threada zalozyl z nazwa ustalona wczesniej - wtedy bedzie jasne: kto startuje itp. - tym bardziej za jak na to jest tydzien czasu to wipy moga sie mocno porozrastac a w jednym watku bedzie burdel na koolkach jak nic...

 

pozdro

 

ps. niech hate decyduje - to jego pomysl :D

 

ps II. 1k triangli plus mapa 256 wydaja sie wporzo :D (ale poozniej trzaby sie zastanowic czy nie powiekszyc mapy do 512 mam wrazenie...)

 

pozdoro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze duzo lepiej te bitwy jest organizowac cyklicznie no co tydzien/dwa - bo jak bedziesz kurt chcial to wszystko kazdemu dopasowac to nigdy sie to nie uda - a ze np. w ktorejs edycji nie wystartujesz to sie przeciez nic nie dzieje :D

 

pozdro

 

ps. - moze byc taki koncept?? (mooj wlasny - kiedys go w firmie z nudow, bawiac sie tabletem pstryknalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wezme też udzial jak tylko skoncze moją lalkę texturować, duzo mi juz nie zostało, tylko nie wiem czy ta textura ktorą proponujecie to nie za mała? na 256 trudniej namalowac całość, chociąz 512 to nie będą gały bolały od tych pixeli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumujac:

 

mysle ze dobrym motywem bedzie zalozenie watkow przez kazdego uczestnika cos w stylu

 

minibitwa1: dziewczynka,

 

coby burdelu nie bylo

 

rozmiar texturki.. 256 mysle jest wpozo jak na model 1k triangli a poza tym nie bronimy nikomu malowac 2kx2k dla siebie, a na potrzeby bitwy resizuje to potem do 256x256

 

co do okresu w ktorym byly by nastepne bitwy... kurde nie kce zapeszac bo narazie mamy wprawki do pierwszej.... ale byly by co 2 tygodnie na przyklad, wmiare z ewentualnym wzrostem apetytu powiekszali bysmy tricount (jesli ktos jest minimalista zawsze moze robic na mniejszym... tylko musi miec na uwadze ze bedzie konkurowal z ludzmi operujacymi wiekszym) i powiekszalibysmy rozmiar texturki/ czas na wykonanie modelu

 

narazie zaproponowalem male rozmiary zeby nie obciazyc zabardzo nikogo, zeby kcialo mu sie po pracy/szkole przysiasc i naskubac troche w wolnym czasie (teoretycznie taki model mozna bylo by zrobic w 8/16h)

 

co wiecej?? wyszlo mi z glowy :)

 

powoli musze tez brac sie za robienie bo czasu coraz mneij :D

 

oczywiscie edit po 2 sekundach od zatwierdzneia posta: nom ftorek ten twoj art :) przypomina dziewczynke wiec wiesz spoko mysle mozesz uzyc :) fajnie bylo by jakies 2d ludzi zaczepic zeby robili podobne minibitewki w konceptach dla nas sesesese :) ale tio taki zarcik :)

 

:) mysle ze jak ebdzie frekfencja, i beda modele i bedzie fajnie tio Adek sam zasponsoruje nam podtemat o minibitwach :) wiec pracujmy na to :)

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra - to ja zaczynam :D

 

co do konceptow - a mozna robic bez (inaczej: ograniczyc sie do slownego opisu)?? - bo wiecie - czasem moze byc mocno trudno znalezc jakies fajne koncepty - szczegolnie jak sobie jakies dziwne tematy powymyslamy :D

 

a co do limitow - moim zdaniem mozna zrobic tak - ten kto wygra dana edycje - zadaje kolejny temat (ktos tak wyzej proponowal) plus ustala limity (oczywiscie zeby to robic z glowa :D - bo np. zrobic dziewczynke na 1k tri + 256 mape nie ma problemu - ale juz np. jakis duzy pojazd... moze byc ciezko... - wiec generalnie - rozsadku nam trzeba panowie :D

 

jak komus mocno nie spasi temat albo limity moze sobie darowac ktoras kolejka... tak mysle :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z tym wybieraniem tematu to dobra sprawa, a limity poly/texturowe obmyslimy wspolnie znajac juz temat no i nie przesadzajac oczywiscie zeby ludzi nieprzerazila dana swoboda :) bo wiecie: przedewszystkim dobra zabawa i nauka

 

a koncepty jak ktos kce to moze bez przeciez... ale kiedys ktos pisal ze dobry koncept to polowa sukcesu :) mnie bez konceptu bardzo woooooolno sie pracuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności