Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Beauty queen"


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubie opisywac rysunkow jesli czuje ze jest to zbedne. Chce narysowac cos co chialo by byc ladniejsze niz jest... co chcialo by byc lepsze... choc przez chwile... normalne...

 

Na razie koncept by uchwycic co jak ma wygladac, za wlasciwy rysunek wezme sie pozniej. Czekam na uwagi i opinie czy przyszywanie sobie twarzy nie jest zbyt ... przesadzone. Malo co widac troche ale w kolorze bedzie lepiej :]

 

pro1.jpg

 

od tego zaczynalem - na tym skonczylem :]

 

Obiecana otoczka fabularna:

"

- Tatusiu, chciałabym być ładna...

- Przecież jesteś ładna, kochanie.

- Ale ja chcę być tak ładna, jak inne dziewczynki.

- Kochanie, jesteś ładniejsza niż zwykłe dziewczynki. Jesteś czymś, kimś specjalnym.

- Ale mamusia już nie chce ze mną się bawić, ani nawet rozmawiać...

- Mamusia ostatnio źle się czuje córeczko... Naprawdę chciałaby się z tobą pobawić, ale nie może.

- Mamusia się mnie boi?

- Nonsens, kochanie!

 

 

- ... kocham cię, tatusiu.

- Ja ciebie też kocham, kruszynko.

 

...

 

- Chcę być tak ładna jak mamusia.

"

 

 

done.jpg

 

I jeszcze 100% zblizenia:

 

close1.jpg

 

close2.jpg

 

close3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witamy, witamy! ;) Świetny pomysł. Będzie na co popatrzeć :). Powodzenia!

Co prawda to dopiero szkic, ale tak mi się nasunęło: twarz trochę zbyt wysunięta do przodu i dłonie za wielkie - bo ma to być bestia rodzaju żeńskiego, brzydka kobieta, tak? Żeby transwestyta Ci przypadkiem nie wyszedł... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie ogladania jakiegos glupiego serialu pobawilem sie anatomia potworka ktory bedzie nosil nowa twarz. Przyda sie to przy rozciaganiu ludzkiej skory na jego hmmm... twarzy :]

 

Pierwszy to widok ogolny, drugi to kosci i organy wewnetrzne - trzeci powstal wlasciwie jako pierwszy, ale wydal mi sie zbyt ludzki :] To pewnie przez ta fajke :P

 

anatomy.jpg

 

Choc to tylko koncept uwagi mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, przejmująca scena. Mam nadzieję, że nie będzie to jednak zbyt drastyczne tzn. dużo krwi i bryzgania. Krew potraktowałbym symbolicznie jako bardzo ciemne miejsca (tak jakby zakrzepy) a tylko na krawędziach podkreślił czerwoną farbą. No chyba, że chcesz to potem sprzedać jakiejś szwedzkiej kapeli blackmetalowej na okładkę płyty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ...

fajne :>

pierwszy szkic ma fajny klimat i podoba mi sie zestawienie tej młodej, zaskoczonej-przerażonej twarzy z ciałem potwora. Juz widze te kolorki - szkarłatna posoka...

co do tych 3 szkicy to środkowy najlepszy ale gdybys nałożył na to twarz-maskę to juz nie będzie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze nie wiem czy sie wyrobie... mam wielgachna robote ktorej termin mi sie konczy i ciezko robic 2 rzeczy na raz... ale sie postaram - moze akurat zalapie sie do drugiej rundy to bede dopracowywal :]

 

Dzieki za wsparcie jutro na 100% cos wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności