Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Tajemnicza para"


Vetis

Rekomendowane odpowiedzi

Scena przedstawiac wielka i tlusta poczware o ziemisto-kamiennej skorze w pozycji horyzontalnej, o owego stwora oparta bedzie (mozna powiedziec siedaca na łbie bestii) tytulowa piekna. Kobieta niby to niewinna lecz wojowniczka. Tlem bedzie las, nieco rozswietlony a czesciowo pograzony w mroku... . Ponizej zalaczam szybki szkic na ktorym ani piekna nie jest piekna, ani bestia nie jest bestia, ale jakotaki poglad bedzie ....

 

http://158.75.102.2/~rebel/uzytkownicy/Vetis_files/inne/WIP/bitwa_10/concept.jpg

 

i taki szkic przedstawiajacy bestie :)

 

http://158.75.102.2/~rebel/uzytkownicy/Vetis_files/inne/WIP/bitwa_10/concept-bestia.jpg

 

last update:

 

render_b05.jpg

pozdr. Vetis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ehh tylko pozazdroscic, potworka piekna sztuka, hehe znaczy sie paskudna: ], choc troche koncept tylnej czesci mi nie lezy, sam nie wiem czego mi brakuje, jak bys dal ogon to wygladalo by to jak szczur, wiec tez nie bardzo: ]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani ma trochę ziemniakowatą twarz, zwłaszcza podbródek, przy czym muszę dodać że prawdziwa pani Jolie też mi się średnio podoba właśnie z tego powodu, więc jeśli ma wyglądać jak Jolie to jest dobrze.

stworek bardzo fajny, będzie owłosiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vetis -> modelik bestii fajny lecz jego przednie łapy są IMHO za małe (a konkretnie umięśnienie). Widać, że jest to postać masywna zatem mięśnie powinny być raczej dużo większe. Te kończyny też jakby poprostu wystawały z tułowia zamiast się z nim ładnie komponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest pani? nigdy bym sie nie skapnął. moze z dlugimi wlosami bedzie lepiej wyglądac, ale IMO juz po takim modelu powinno dac sie rozpoznac płeć, a jak dla mnie to na razie bardziej wygląda na faceta.

co nie zmienia faktu, że głowa jako głowa jest bardzo fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowa przesliczna!! Nie wiem czy wzorowales sie na Jolie, ale mam pare zastrzezen/uwag. Bardziej bym wydobyl linie kosci policzkowej, bo takie pucki zrobiles troche. I moze udelikatnij brode bo taka mocna, meska jest teraz.

Usta sa zajebonzo, podpisuje sie pod nielotem z prosba o siateczke:]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwor: ciekawy koncept, jak narazie nie skonczony wiec malo moge powiedziec, z tego co jest to mi sie podoba.

 

andgelina j: dobre, chyba luk briowy troche za szeroki. pozatym masz problem z topologia wokol ust, to by sie trudno animowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności