Skocz do zawartości

Piękna i bestia: Lamborghini Gallardo & Fiat Cinquecento UPDATE


urban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czołem

 

A dlaczego fiat ma stać w tle ? Może zrób z nich roboty a'la trans-formers które tańczą tango ? ;) Troszkę oryginalności jednym słowem, samochodów na forum już dosyć jest :)

 

Ale to tylko moje skromne zdnanie

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawy do modelowania to ja już wyszedłem bo w maxie nie siedziałem pożadnie od 2 miesięcy. zreszta moje umijętności nie są za duże więc muszę się przyznać że to mój 3 model proszę o wyrozumiałość na moimi pracami. :D już daje low poly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie pomysły takie jak ten powiem szczerze nei podobają mi się.......bo mozna takie "piękne i bestie" masowo robić.... przykład:

1. piękna kobieta obok starucha

2. piekny komputer z windows XP stary komp z 95win

3. piękny samochód stary samochód

4,,..... itditp

 

Jeżeli nie ma w tym nic innego poza porównaniem ...... to myśle że nawet super profesjonalny wypasiony model w dechę nic nie pomoże.........Zrób coś z tymi samochodami..... jakoś nie wiem ożyw tą scenkę..,,,,,, A poza tym widze że te modele to na razie ci cieniuteńko idą.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobny do gallardo :)

jak narazie nie chcesz robic szczegolow to zacznij ukladac siatke odrazu tam gdzie sa szczegoly chodzio swiatla wloty itp. bo tak to bedzie ciezko :)

miwt--> czmu jak na 3 model to cieniutko?? przeciez nie wiesz co zrobil?? moze zrobil jakies "boxy" tylko?? to trzeba robic 1000 modeli a nie 3 :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności