Skocz do zawartości

iękna i Bestia: "Acura Integra"


hubiii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowilem sprobowac swoich sil w kolejnej edycji :) ostatnio nie mialem szczescia i usunnalem przez przypadek sobie zrodlowe pliki ;( ..nic

 

Acura ( Honda) Integra TYPE-R dla tych co nie wiedza jest to szybkie i sportowe auto .. wyiata wiekszosc na drodze kreci sie wysoko hehe

 

ok dla mnie jest to bestia w dodatku piekna ogolnie mysle o grafice takiego samochodu, ladne felgi body kit + moe byc jakas ladna pani ktora siedzi na masce heh nie wiem

na razie skupie sie na samochodzie a pania zostawie na pozniej

taki szybki szkic moze jeszcze sprobuje z innych ujec

 

projekt skoncze bo chcialbym sobie na koszulce zrobic taka graficzke wiec :) heh bede sie staral

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

z jednej strony sie z toba zgadzam .. natomiast z drugiej nie - w sumie nie chodzi mi o miejsce na pudle - jak napisalem potrzebuje zrobic grafike ktora bede mogl na koszulce druknac ;) wiec raczej moj wybor jest bardziej hmm praktyczny ;)

 

jeszcze sie zastanowie :P heh klimat fantasy tez jest walkowany :)

 

edit : maly updejt :) hehe moze w ruchu bedzie lepiej wygladac :) nie ma to jak palenie gumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ;) hehe tak sobie jeszcze pomyslalem o tej pieknej i bestji ;)

cos w stylu Scjencje fikcjon.. pamietacie ta scene ze SW jak hana solo byl wtopoiony w ten wegiel a leja przyszla do niego ? heh tak sobie mysle moze zrobic taka bestie wtopiona w jakas skale ... ( nie wiem czy ma byc ona piekna czy tylko bestia a piekna z boku ?..

moze cos np plaskorzezba jaks rycina z historyjka hmm ;) .. heh dalje pracuje nad integra ;) ... co myslicie o ww pomnysle ?

 

tu jeszcze maly postep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności