Skocz do zawartości

Piękna i Bestia : "Piękno Bestialskiej Wojny"


pixar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

To jest moja druga bitwa poprzedniej nie udało mi się ukończyć, tym razem mam zamiar ją kontynuować od początku do końca.:p

 

Szczerze to miałem problem z tym tematem „Piękna i Bestia” nie wiedziałem jak się do tego zabrać, w końcu lekko;) przerobiłem temat na „Piękne bestie”. Będzie on ukazywał bestialską moc drzemiącą w pojazdach piechoty zmechanizowanej, a zarazem ich piękno, delikatność, i siłę ognia.

 

Secena będzie znajdować się w którymś z krajów bliskiego wschodu, ukazywała będzie walke dwóch pojazdów piechoty zmechanizowanej (Hummer oraz jakaś modyfikacja samochodu dostawczego).

 

 

PS: dołączam pierwszy update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi jakoś Twoje przedstawienie treści zupełnie nie pasuje ani do tematu Piękno Wojny, ani do Piękna i Bestia...

jakaś nuda lekka IMO, dwa auta i strzelają do siebie, ciężko skojarzyć o co chodziło...

hm ale jak chcesz, jeśli ładnie namalujesz, to wycofam wszystkie wątpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pixar -> witam w Bitwie i od razu pytanie: czemu użyłeś modelu opon, które już wcześniej zrobiłeś ? To trochę nie fair w stosunku do innych użytkowników, a poza tym to jest swego rodzaju praca publikowana wcześniej więc nie do końca zgodna z regulaminem Bitwy.

 

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu minęło od mojego ostatniego uaktualnienia ale niebyło czasu, więc nadrabiam zaległości :P. Zmieniłem nazwę tematu na "Piękne Bestie" resztę jak na razie pozostawiam bez zmian, jeśli coś zmienię to dam odpowiedniego posta.

 

 

PS: Oba modele jeszcze szlifuję (Mają jeszcze sporo elementów zastępczych nie dokończonych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby praca wre ale jesli maszyny bojowe mialyby wygrac bitwe o pieknej i bestii to ja nie wiem po co wogole wymyslac nowe tematy

 

ja rozumiem ze bestialstwo wojny jak to znazwales moze niektorych ekscytowac ale zeby doszukiwac sie w tym piekna no to chyba przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomysł świetny, wykonanie narazie takie sobie (bez obrazy). Nie wiem co wy widzicie w błędnej interpretacji. Przecież piękno wojny jest jak najbardziej trafne, wy poprostu nie rozumiecie co to jest piękno?! Kiedyś zapytano Michała Anioła jak on robi takie piękne rzeźbym, a on odpowiedział że bierze kamień i dłuto i poprostu usuwa to co zbędne, weźcie teraz taki czołg, on jest piękny, w nim nie ma nic zbędnego, ma proste zadanie służyć w zabijaniu i to czyni, piękno to coś prostego bez zbędnych bajerów, dlatego można uznać że czołg, Ak47, rakieta balistyczna to coś pięknego. Interpretacja jak najbardziej trafiona. Taki Hummer to piękna bestia, piękno- bo jest prosty, ma prosty cel, bez jakiś tam bajerów i kolorków, a bestia- bo niczym bestia niszczy. Mnie się pomysł podoba. Życzę powodzenia!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności