Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Piękno broni"


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Postanowiłem wystąpić w tej edycji bitwy - tylko tym praca już skończona - ostatnie dwa dni roboty.

Narzędzie pracy - ołówek.

 

Jersli chodzi o pomysł - postanowiłem przedstawić spojrzenie na broń jako na piękno wykonane z wielką dbałością o szczegóły oraz o formę, która wiele razy jest elementem podziwów i kłótni.

Będtię reprezentyje tutaj postać znajdująca się po lewej tsronie pracy (dla niektórych może być piękna, ale to ona moze bronia wyrządzić wiele szkód).

 

Mam nadzieję ze spodoba się ta pracka.

 

pieknaibestia.jpg

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wielkie dzięki za uwagi i komentarze

 

Co do postaci na 2 planie - hmmm prawdopodobnie zmienie ją na jakąś inną sięgającą po broń - może jakiś rycerz - jeszcze nie wiem :/

 

Pracę raczej chciałbym zostawić ołówkową (z kolorkami coś mi bardzo słabo na razie idzie - choć nie wykluczam podmalówki).

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miecz to dzieło sztuki, az nie chce sie wierzyc, ze to bron. Jesli chodzi o kompozycje pracy, to rzeczywiscie coś nie tak z perspektywą. Co do postaci, to ja nie czepiałbym się tak bardzo, poprawisz perspektywe, troche więcej detali i troszke dopracujesz światłocień(w calej kompozycji) i bedzie super.

I na boga, zostaw to w ołówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze - prace nad postacia w tle trwaja - prawdopodobnie będzie tam cos przyominającego rycerza albo jakąś kobitkę do końca jeszcze nie wiem :/

prawdopodobnie zmienię równeiż ustawienie postaci na coś takiego jak na poniższym rysunku (taka bardzo szybka poglądówka):

pib.jpg

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gasparzinho

Witam, miecz faktycznie cacuszko ale jako rzeźba a nie broń. Bardziej pasuje mi do "wygladania" niż do walki. Jeżeli miecz jest piękny, to w tle musi być bez ochyby bestyja :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh ... zdążyłem z terminem - sukces :)

 

Jersli chodzi o pomysł - postanowiłem przedstawić spojrzenie na broń jako na piękno wykonane z wielką dbałością o szczegóły oraz o formę, która wiele razy jest elementem podziwów i kłótni.

Bęstię reprezentyje tutaj postać znajdująca się po lewej stronie pracy (dla niektórych może być piękna, ale to ona moze bronia wyrządzić wiele szkód).

To na podsumowanie a ponizej ostateczna wersja pracy.

 

Giorgione

---------------------------------------------------------------------------

pieknaibestiaend.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności