Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: in progress


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

tym razem postaralem sie do tego podejsc powaznie w poprzednich bitwach robilem wszystko na "pale" i nic z tego nie wyszlo.

 

Koncept: planuje zrobic cos w stylu jak jest pokazane na obrazku pozycja dziewczyny bylaby nie zmieniona tylko zastanawiam sie nad bestia moze zmienie troche concept dajac np. jak bestie kraza wokol niej to sie jeszcze zobaczy.....

ps. wiem ze w tej dzidzinie jestem cienki ale obraz (pozycja dziewczyny) bardzo mi sie spodobala wiec zobaczymy...

ps2. hehe wlasnie zauwazylem ze artooro ma prace tego samego artysty :D taki zbieg okolicznosci ;)

beast4nw.th.gif

"Beast" by Boris Vallejo

 

pierwsze efekty pracy dopiero po nowym roku

zycze kazdemu powodzenia

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szczerze mówiąc, nie wiem czy miałbyś większe szanse korzystając z czyjejś pracy (zwłaszcza dosyć słynnego twórcy) niż wymyślając coś zupełnie nowego, świeżego...

 

Może lepiej byłoby Ci poszukać inspiracji wśród prac starych twórców? (i nie chodzi mi o całe sceny które byś skopiował, lecz pozycje, ubiór, gest etc... hmm, z bestiami kojarzy mi się William Blake, Hieronim Bosch a pięknych kobiet szukałbym u Malczewskiego, Prerafaelitów)

 

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie :)

kome--> hehe :D

giorgione--> w styczniu tzw po nowym roku :)

anathos--> hmmmm szczeze mowiac mi sie bedzie tak lepiej pracowalo miec gotowy koncept nawet nie swoj bo ten mi sie bdb podoba :D

a czemu lepiej byloby poszukac insp. u starych tworcow ?? ja nie patrzylem na autora prac tylko na obrazek co przedstawia ;)

ok nie dlugo pierwszy progress.....

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, co innego zapożyczyć np gest, uczesanie, postawe a co innego bazować stricte na całej pracy innego twórcy (nawet jeśli to ma być 3d).

 

Nie chcę nic wyrokować, ale zapewne jurorzy punktować będą tzw innowacyjność, świeżość... a ta praca nie jest świeża, wszak ma ze 20 lat (;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dopiero to zauważyłem :) nio nio, pan Boris i jego "Beast" - lubię ten obraz i był to mój trzeci wariant z prac owego artysty - jako drugi planowałem wziąć ten przedstawiający panią w skórzanej kurtce z "pieskiem" :) - ci co znają obrazy Borisa Vallejo wiedzą o co chodzi.

 

Cóż mogę więc rzec... dawaj, dawaj i się nie poddawaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArTooRo--> tez mialem kilka wariantow, prawie kazda jego prace mozna podciagnac pod ten temat :) tez mialem kilka wariantow z jego prac....

simple---> buahahahah :D mowilem ze cos wrzuce ponowym i kurde walcze chcailem cos dac ale przeciez musi byc to ladne ;) wiec narazie walcze.....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

wkoncu cos sie ruszylo...

narazie prawie nic ale to dopiero poczatek robie "baze" do robienia miesni itp. :)

wrzucam to abyscie niemysleli ze odpuscilem

mam fajny pomysl jak ta prace przedstawic ale narazie zachowam to dla siebie

i oto plan mojego modelingu--> zamierzam zrobic dziwczyne w maxie tak mniej wiecej z jakimis detalami zriggowac ustawic pozycje i wrzucic do zbrush'a i poprawic rozne miesnie pododawac kilka detali mam nadzieje ze sie uda :D

ps. sorki za taki badziewny obrazek ale nie bede dawal pustego posta trzeba cos wrzucic :D

pozdro

i

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności