Skocz do zawartości

Minibitwa 1: Dziewczynka [Raven]


Raven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ciężko mi było się zdecydować jaki koncept wybrać, ale udało się. W pracy tej bardziej skupię się na uzyskaniu podobieństwa z oryginałem niż na rysowaniu detali piksel po pikselu ;). Już coś tam wypociłem na początek.

Jaki model robię chyba wszyscy już się ze screena domyślą.

Pozdrawiam i wracam do modelowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cubasa? heheh...no ja sie nie domyslam... :)(

 

btw - zwrociliscie uwage ze na tym forum czesto graficy pisza w swoich postac "oto moje dzisiejsze wypociny..." "to w czoraj w nocy wypocilem" :) jakies zboczenie czy jak?)

 

wyglada chyba dobrze - nie wiem nei znam sie :) hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update, siateczka specjalnie dla Ciebie Hatred. Wydaje mi się że uzyskałem karykaturalne proporcje jak w oryginale (ciało dziecka z głową Motoko Kusanagi). Jak widzicie jakieś błędy to mówcie szybko bo za mapowanie się zaraz biorę :D. Siateczka ma 1038 trójkątów (mam nadzieję że nie będę zdyskwalifikowany) , jeśli to za dużo to utnę geometrię nad kolanami (nikt jej pod spódnice zaglądać nie będzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej - hmm - masz jakis obrazek ktory pokazuje cala postac (w sensie koncept??

 

bo teraz dziwnie mi to wyglada (z proporcjami) - a nie wiem jak sie to ma z oryginalem...

 

co do polycounta - hmm - ja mam wrazenie ze jak 1k to 1k i ani grama wiecej - bo ty masz 38 wiecej - a jak ktos ma 200 wiecej to co wtedy?? zero relatywizmu i zgnilych kompromisow :D

 

pozdro

 

ps. ladnie, rowno ci sie siateczka uklada chociaz dlonie jakies nie ten teges...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zejść poniżej 1k i teraz jest 998 trójkątów Uff.... Jeśli chodzi o koncept, niestety w takiej "formie" Motoko wystepuje tylko przez kilka chwil w filmie i nie ma sceny odpowiedniej. Najlepsze co znalazłem daję w załączniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zbliżam się do finału, jeszcze został tylko rig. Wydaje mi się że uchwyciłem charakter tej postaci. Zamieszczam również teksturę (lepiej na niej fałdy widać :D). Jeśli widzicie jakieś błędy to mówcie.

Pozdrawiam i mam nadzieję że się spodoba.

motoko32ma.jpg

 

powymieniałem linki do finałowej wersji (na imageshack) gdyż moj poprzedni serwer siada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie - troche mi jednak nie pasi sam 'dizajn' postaci - wiem wiem ze z konceptu i w ogole sie zgadza - ale jednak, tak ogolnie - jakos mi nie lezy - oczywiscie - zarzut to zaden... ale coz...

 

texturka sukienki - pierwsza klasa!! - jedyne co sie lekko rzuca w oczy - to symetria na plisach na przodzie - pozatym - lux

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no pierwsza klasa, bardzo mi sie podoba, a textura sukienczki jest bomba, i trampki też, gratuluje nie ma co, powiedz mi tylko, robiles w wiekszej rozdzialce tą texture i pozniej resize, czy od razu w 256?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

texturka bardzo ostra jak na taka malutko, czym pokazales ze sie da :) modelik bardzo fajny sie zrobil, chodz taki spokojny,

 

szkoda ze nie pobawiles sie z jakimis odcieniami, zmienna saturacja coby material wpadal w inne kolory naprzyklad :) twazyczka gdybys nad nia posiedzial bardziej by mogla tu dozo zmienic :)

 

tak czy inaczej model solidny moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - "czym pokazales ze sie da" - hyhy - przytyk do moich wrzaskow :D

 

spoko - podoba sie bardzo - tylko ze jakos tak sterylnie i bardzo czysto... moze to i lepiej - na takiej malej texturce chyba trudniasto zrobic sensowna mieszanke... sam juz nie wiem

 

pozddor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

według mnie jest tip top, choć jak tak sie przygladam to mi sie wydaje ze ręce mogłoby byc troche krótsze, ale to moze tylko mi sie wydaje, tak czy siak model i textura świetny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobic prosta szara sukienke tak zeby wygladala naprawde dobrze (i na tak malej teksturce), to jest cos :) podoba mi sie!

sam obiekt ciut mniej (tak przedmowcom), ale to moze rzeczywiscie kwestia dizajnu.

w kazdym razie, jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności