Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: Ona i on czyli ich dwoje


Gość wy_1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odkąd zapoznałem się z tematem bitwy, w głowie zrodził mi się jeden pomysł - przedstawić coś pięknęgo, ujmującego i w przeciwieństwie do tego coś odstraszającego, budzącego strach. Chcę przedstawić scenę, która wyraźnie zaznaczy kontrast pomiędzy tymi dwoma postaciami i niejako je ze sobą połączy - po prostu chce stworzyć dwa światy, z jednej strony mała bezbronna istota, z drugiej wzbudzający strach i grozę wielki brutal. Co prawda nie mam jakiegoś dużego doświadczenia, ale chcę jak najdosłowniej swoje wyobrażenie przelać na papier i mam nadzieję, że mi się to uda. Pozdrawiam serdecznie, pierwsze szkice i plany juz powinny pojawić się niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wiesci z frontu, male gryzmoly ;) wlasnie w takiej scenie chcialbym to widziec ewentualnie po prawej stronie cos takiego jakby kaaaaaanion smierci :) na niektore gryzmoly nie zwracajcie uwagi (to po lewej cos)

image6gr.th.jpg

oczywiscie jeszcze cos pomysle nad zapelnieniem sceny bo strasznie pusto :) chce uzyskac efekt przechodzenia jasnosci w ciemnosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności