Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "czym tak naprawdę jest bestia?"


Hideki

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich:)

Jestem nowy na tym forum:) Wszystko dzięki chęci wzięcia udziału w tej bitwie. Spędziłem dużo czasu nad rozmyślaniem genezy projektu... zastanawiałem się kogo/co możemy nazwać bestią.. nudziła mnie trochę wizja besti jako jakiegoś kolejnego szkaradnego stwora... A przecież wcale nie trzeba "dziwnie" wyglądać żeby stać się bestia;) Wszystko zależy od wnętrza postaci. Postanowiłem że moją bestią będzie człowiek.. pozornie normalny, wyglądający jak przeciętny obywatel:) Jednakże poprzez zniewolenia innej osoby i spowodowanie że cierpi, dostrzegamy że postać mimo pozornego wyglądu ma nieludzkie serce, jest potworem. zastanawiałem się jak ukazać takiego jegomościa.. po obejrzeniu pokazówki "sin city" dostrzegłem postać Elijah Wood'a i zrozumiałem że ponieważ jego twarz jest w cieniu nie można wywnioskować kim jest i co czuje. perfect! :)

Narazie to tyle.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe wlasnie tez wpadlem na ten pomsyl :P ale trche poxniej jak juz zalozylem swoj watek :P Ale za****scie mi sie podoba podejscie do bestii w sin city. Wlanise chodzi Ci o postac tego typa co zjadal kobiety i cihco sie poruszal ?? To byl Elijah Wood??:o ten frodo z lotr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha tak;) ten sam frodo. Jego postać w sin city jest naprawdę ciekawa, jednak mi nie chodzi o "kanibala". chciałbym stworzyć postać naukowca z jakąś chorą ambicją. W projekcie chcę się jednak skupić przede wszystkim na Pięknej. ciężko było mi znaleść ucieleśnienie "ideału" ale chyba znalazłem odpowiednią kandydatkę do tej roli;) buzia jak i i cała reszta będzie opierać się na modelce o imieniu Carmella DeCesare. Co o niej sądzicie?:>

OmeN2501, co do tego oklepania to sam nie wiem co Ci odpisać.. faktycznie jest kilka podobnych pomysłów ale każdy napewno wykaże się kreatywnością i zademonstruje coś ciekawego;)

mam nadzieję tylko że się wyrobię z tym projektem bo studia mi zabijają każdą wolną chwilę:P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft? ufam tylko jednemu:) Maya. wykończenia w photoshopie zapewne.. wziąłem się za modelowanie buzi Pięknej ;) jednak nie mam ochoty zabardzo zamieszczać cząstkowych etapów modelowania twarzy bo to trochę rutyna... zamieszczę jak skończę;) mam nadzieję że w miarę szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na zamieszczenia jakiegoś koncepciku;) mistrzem w rysowaniu nie jestem ale mam nadzieję że obrazek choć odrobinę przybliży o co mi tak właściwie chodzi.. scena przedstawia kobietę niewoloną przez ambitnie chorego doktora który wykorzystuje ją jako obiekt badań w swoim eksperymencie. Najprawdopodobniej chodzi tu o łączenie ludzkiej tkanki z mikrochipami i komuterem ;). Aparatura która jest do tego potrzebna przypominać ma skrzydła które poza swoją "jakąś" praktyczną rolą mają reprezentować czystość i niewinność dziewczyny. Postać doktora musi znajdowac się w cieniu żeby nie było widać jego twarzy. Jedynie okulary będą odbijać światło.. W tle zamieszcze jakąs skomplikowaną aparaturę. na podłodze będzie leżeć masa różnych kabli. na rysunku zabrakło wielu detali ale to ze względu na brak czasu. wolę się zabrać za modelowanie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszliśmy do momentu kiedy trzeba ukazać odrobinę ciała:D pracuję jeszcze nad plecami i nogami ale przód wydaje mi się jest już odpowiedni;) a narazie trochę przerwy bo jak narazie moje oceny z zaliczeń bardzo cierpią przez ten projekt. no ale cóż...czego się nie robi dla sztuki:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha fajne:D zastosuję taką cenzurę jak umieszcze już cały model;) hmm podobieństwo mimo że korzystałem z referek Carmelli faktycznie jest małe.. może to dlateg że jeszcze włosów nie ma...sam nie wiem.. pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i full body:)

cenzura musi być ofkors:P

brakuje jeszcze włosów i narazie musze pomyśleć jaką technikę wybrać żeby nie czekać na render przez cały dzień. :)

http://www.max3d.pl/forum/attachment.php?attachmentid=29403&stc=1&d=1137705208

 

hmm czemu mi nie chce wyświetlić tutaj dużego obrazka tylko link?:( wkleiłem obrazek przez "Inster Image" i zamiast obrazka mam link do niego...ehhh niech ktoś oświeci ociemniałego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie ladnie, zgadzam sie z powyzsza opinia apropos kolan i lydek, i te duze paluchy u nog jakos mnie smiesza:)

 

A co do cenzury, to w regulaminie jest napisane ze, sa ddozwolote takie tresci, ale musisz zaznaczyc w topic'u ze jest tylko dla doroslych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) coż.. kolana faktycznie są dziwne więc do poprawy... jednak nie będę się nad nimi zabardzo skupiał bo i tak postać będzie w pozycji siedzącej a kolano wtedy zupełnie inaczej wygląda.. co do paluchów..hmm zmniejszę trochę;) łydki też postaram się poprawić:) dzięki za pomoc. pozdr

 

p.s. co do cenzury to jednak muszę zostawić:) można dać plakietkę że dla dorosłych ale moja młodsza siostra przesiaduje na tym forum i ogląda prace uczestników w tym i moją. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... po ciężkiej i wyczerpującej sesji zamieszczam swoją prackę. wprawdzie jeszcze nie w 100% gotowa ale to już kwestia paru dni. Brakuje jeszcze włosów i musze zrobić korekty z oświetleniem. :)

obrazgotowy0bf.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naniosałem kilka poprawek, między innymi dodałem włosy, zmeniłem trochę oświetlenie "piękniej" i wstawiłem kilka dodatkowych monitorków. Wciąż jednak zastanawiam się jak oświetlić scenę żeby więcej ukazać a utrzymać mroczniejszy klimat...

obrazgotowy28ni.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności