Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "W jednej osobie"


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Długo myślałem czy startować w bitwie ... brak czasu był głównym argumentem na NIE ... ale się jednak zdecydowałem ... nawet jeśli nie dam rady to zabawa + nauka i tak będzie :rolleyes: ... sporo modeluje, ale nigdy nie wymodelowałem człowieka ... a będzie potrzebny ... wyzwanie dla mnie :D

 

Na razie mam tylko pomysł, a właściwie 2.

 

Ogólne informacje: Ma być to klimat fantasty ... piękna kobieta w dość skromnej zbroi (ciałka trochę widać) ... jej zbroja to ... eee ... jak to opisać? ... jakby metalowe spodnie ... jak już wspomniałem ma być to klimat fantasty (magia, elfy itd.) ... chciałbym aby to wyglądało jak mieszanka spodni ze skóry, a metalem ... spodnie z "metalowej skóry" zdobiona symbolami ... do tego z podobnego surowca rękawice + stanik ... i chyba nic więcej jeśli chodzi o odzienie ... ma wielki miecz też z symbolami itd. ... być może będzie to elf - elfy są piękne :rolleyes:

 

Dwa plnay:

 

1. Bohater stoi do kamery bokiem ... miecz cały w krwi ... ona mniej ale też opaćkana ... coś zabiła w miejscu, które jest niewidoczne dla kamery ... za skałą, drzewem - nie wiem jeszcze ... tak czy owak, spogląda na nas (kamere) ... tak jakbyśmy tam byli i ją zaskoczyli w czasie mordu ... patrzy na nas z nienawiścią ... wrogością ... z twarzą, która mówi: "ty będziesz następny" ... piękna (wygląd kobiety) i bestia (charakter kobiety)

 

2. Drugi pomysł ma nas przedstawić jako leżącą osobę. Kamera jest ustawiona tak jabyśm patrzyli tą osobą ... wyciągamy do góry rękę całą we krwi ... kobieta stoi nad nami trzymając miecz dwoma rękoma kierując ostrze pionowo w dół ... jakby chciała przebić nam serce ... wyciągnięta ręka będzie prawdopodobnie ręką dziecka. Jej twarz jest podobna jak w scenariuszu 1 z tą różnicą, że widać na niej dumę ...

 

Ciekawe czy coś mi wyjdzie... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Leru ... przyda się ... Tymczasem zbieram materiały ... niebawem ruszę z modelami ... ale czuje się zabowiązany przedstawić cel do którego będę kroczył jeśli chodzi o głównego bohatera ... zapodaje więc link do grafiki na której znajduje się postać będąca moim wzorem ... chce uzyskać podobną postać ...

 

link

 

No i wiem, że mało z mojej strony, ale chętnie bym poczytał opinii na temat pomysłu ... sugestie itp. ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale która postac......?? bo tam 8 jest...

 

 

A ile kobiet? :D

 

jmtm00 -> Właśnie też mnie bardziej przekonuje temat numer 2 ... Zabieram się za początki modelowania jutro ... dziś mam robotę :( ... jutro postaram się pokazać początki - nie spodziewać się niczego specjalnego - pierwszy raz będę modelował ciało człowieka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem troche czasu ... heh ... to trudniejsze niż myślałem :o

 

b1.jpg

 

Kilka słow od autora:

 

1. Nie wymodeluje dłoni ... tą role spełnią rękawice ...

2. Nie będę się starał uzyskać ładnego modelu od pasa w doł jak i rękę od łokcia ... będzie ubrana w zbroję.

3. Muszę popracować nad wygładzeniem

4. Muszę popracować nad biustem ...

5. Muszę popracować nad detalami ...

6. Tylko kuperek mi ładnie wyszedł :o ... ale plecy są niegodne pokazania więc tyłu nie pokazuje :D - w zasadzie nie wiem po co poświęciłęm mu najwięcej uwagi ... pani będzie miała zbroje ... ale jakoś miałem przy tym sporo zabawy ;) ... właściwie nie wiem czy będę się detalicznie tyłem modelu zajmował ... i tak bedzie niewidoczny ...

7. Nie czepiać się dziury w środku modelu ... panuje nad tym :P

 

 

 

...

 

 

Gdy będzie ciało będę robił głowę ... czyli nie prędko ... ale od 30.01.2006 mam ferie to ruszę z kopyta :]

 

 

Ogólny zarys sceny pokazują bipedy:

 

bipedy.jpg

 

box pełni role miecza jakby ktoś pytał ;) ...

 

Nad tłem jeszcze nie myślałem, więc nie wiem co tam będzie ...

 

 

Dobranoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma być piękna :) ... i napewno siądę niebawem i będę ją pieścił ;) ... ale jak wspomniałem ... będę pieścił elementy, które będą widoczne ... pozostałe elementy zrobie raczej ogólnikowo ... niebawem update :o

 

 

Synuś -> Moja pierwsza postać ... wole zaczynać od czegoś łatwego, ale gdy powstanie model postaram się go udoskonalić ... zobaczymy co mi wyjdzie ... zwłaszcza, że nigdy nie zrobiłem tutoriala na temat człowieka ... jakoś uznałem, że jestem na etapie takim iż potrzebna mi tylko jakaś grafika na wzór i do roboty :rolleyes: ...

 

Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile posiedziałem ... mało zmieniłem ... dodałem spodnie ... lekko mi nie wyszły :o ... poprawie je ... miałem robić buty ale uznałem, że nie będzie ich w scenie ... pani będzie właściwie widziana od pasa w górę, a właściwie od krocza ... to też skupiam się na tym ... ręce będę robił niebawem ... jeszcze sporo roboty ... :rolleyes:

 

b22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powinieneś popracować nad anatomią, bo w sumie cały model to taki placek :). Proponowałbym zacząć od nowa model jednak tym razem przeanalizować siatki "masterów" (jeśli takowych nie masz pisz na gg, mam mały zbiorek :) ) i wtedy wiedząc co będziesz robił rozplanować siatke na referkach i wcielić to w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powinieneś popracować nad anatomią, bo w sumie cały model to taki placek :). Proponowałbym zacząć od nowa model jednak tym razem przeanalizować siatki "masterów" (jeśli takowych nie masz pisz na gg, mam mały zbiorek :) ) i wtedy wiedząc co będziesz robił rozplanować siatke na referkach i wcielić to w życie.

 

Zgłoszę się ... jednak nie zaczne modelu nowego ... nie jest doskonały ... jego wizerunek bardzo niszczą "spodnie" :| ... dodam, że model nie jest połączony ... czyt. prawa strona i lewa to osobne bryły :D ... stąd takie "cośki" w środku modelu ... gdy połącze wymodeluje detale na brzuszku :) ... nad rękoma w ogóle nie pracowałem ... tylko extrude i delikatne przemieszczanie by nie wyglądało jak zwykłe boxy ... sporo pracy ... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wady tego modelu niewynikaja z niepolaczenia stron: ] hehe, ale Twoja sprawa. Ja na twoim miejscu zrobil bym jak max_1989 napisal. z tego raczej juz nic nie bedzie pozytecznego. tymbardzij ze narzie niewiele roboty nad nim bylo,,, choc moge sie mylic.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wady tego modelu niewynikaja z niepolaczenia stron: ] hehe, ale Twoja sprawa. Ja na twoim miejscu zrobil bym jak max_1989 napisal. z tego raczej juz nic nie bedzie pozytecznego. tymbardzij ze narzie niewiele roboty nad nim bylo,,, choc moge sie mylic.

pozdrawiam

Pierwszy człowiek w moim wykonaniu ... jak nie wyjdzie to nie wyjdzie - zabawa będzie ... lubie robić do końca co zaczynam ... poprawianie błędów bywa edukacujne a ja to bardziej traktuje jak naukę niż co innego :) ... niebawem go połącze ... i ustawie kamere tak jak trzeba ... czyli w górę blisko pasa :) ... skasowałem spodnie i pas ... właśnie odkryłem nowy sposób ... będzie łądniej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęcam kazda wolna chwile na bitwe ... nie mam go dużo ... daje co mam :)

 

1.jpg

 

 

Troche odbiegam od planu, no ale :rolleyes: ... chyba źle robie, że jamuje się ubraniami na modelu ciała nie będącego w stanie połączonym :confused: ... tak czy owak niebawem go połącze i poprawie korpus ... potem stanik + detale ... no i głowa :) ... później miecz ... i dłoń mordowanego ... o jej :eek: jeszcze materiały (obecne zostaną zmienione)

 

 

Chyba nie zmieszcze się w czasie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności