Skocz do zawartości

Piękna i Bestia:"Świat w rękach bestji"


Miśko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ojć, nie popisałem się z tą ortografią, ale postaram się poprawić.

A narazie zrobiłem świat chwilowo płaski, ale myślę jak go w kulę przemienić, miałem słabe referencje więc pewne rzeczy mogą się niezgadzać, ale mam nadzieje, że niebędzie to przeszkadzało:)

[ATTACH]28375[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem na pomysl jak by to mozna przedstawic. Widzialbym ziemie z lotu ptaka, kawalek miasta, jakies wzgorza i sporo nieba. Sielanka. Na niebie widniala by wpatrzona geba bestji, a w ziemie przy choryzacie wgryzal by sie owlosiony kciuk (gigantyczny), z brudnym paznokciem i tworzyl taka morene czolowa z niemi ktora byla zblizala by sie do miasta. Besta trzyma ziemie w reku, obserwator znajduje sie u "gory" ziemi i widzi tylko kciuk i gebe potwora. Tak mi sie wymyslilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem jakieś materiałki, głównie proceduralne, tylko oczko to delikatnie przerobiona textórka z tutka i sam materiał Ziemi jest textórką.

Poprawić muszę niebo i z tej kulki, księżyc wymodlić:) piszcie co jeszcze.

[ATTACH]29282[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duża jasność Ziemii przy (chciałem napisać krawędzi, ale kula nie ma krawędzi) horyzoncie. Wydaje mi się, że Ziemia powinna wyglądać bardziej realistycznie. Widziałeś planetki w StarWars? Atmosfera jest tam bardzo delikatna i idealnie się komponuje z planetą i czernią kosmosu.

Skóra potwora jak dla mnie zdecydowanie za ciemna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avenger - Ząbki poprawiłem

 

Master Kiełbaster - linka już dostałem wcześniej, ale mimo wszystko dziękuję

 

Morbid Karbid - Rozjaśniłem skórkę, a nad Ziemią zajmę się teraz.

 

prócz tego dodałem lekki kolorek lampie i textórke księżycowi

[ATTACH]29324[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie użyjesz Fresnel (np. 3.0) zeby zrobic atmosfere?:confused:

wyostrz teksturę Księżyca zdecydowanie (Filtry -> Uwydatnianie -> Wzmocnienie)

z tymi zębami chodzi mi o taki realistyczny efekt (nie masz przecież płaskich zębów)

 

no i czekam na więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne..trochę skojarzyło mi się z moją pracą..jeśli jeszcze dorobisz oblicze ziemi to analogia bedzie bardzo wyraźna..z tłem możesz poeksperymentować, jakie będzie dawało wrażenie większej przestrzenności, a jednocześne współgrało z reszta..powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slodkie tylko za ciemno, daj nieco jasniejsze to glowne swiatlo albo sie Krzywymi w gimpie pobaw.

 

---offtopic---

nie chce mi sie stac na korytarzu w hotelu, bo tu zimno i krzesel nie ma, wiec na gg rzadko wchodze :) pogadamy w lutym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem troche zmienić styl, na bardziej komiczny:) Wszystkie elementy są właściwie w połowie, ale dawno nie aktualizowałem więc....

[ATTACH]30220[/ATTACH]

 

acha, kolor zielony z pewnością ulegnie zmianie, tak dla zabawy dałem i jakoś został

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patelnia kanciasta i niedopracowana.

kolor stwora - BEZNADZIEJNY! beznadziejny po prostu, jak mozna dac zielen w czerwonym otoczeniu?! za to shader wydaje sie ok

stwór - jak wspomniał Streaker - ma dziwną minę. może za mało uśmiechnięta?

 

no i bumpmapy mi ciagle brakuje, popracuj dluzej nad nastepnym updatem thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, bo nie wiem czy kontynuować dalej tą prace, ale poszedłbym w bardziej ... inne klimaty(patrz Ziemia):

[ATTACH]30393[/ATTACH]

 

albo wpadłem na inny koncept, pasujący do tematu, lecz mniej bezpośrednio:

[ATTACH]30394[/ATTACH]

-"przycisk ostateczny", wokół niego wiele zabezpieczeń, oraz palec mający na celu naciśnięcie go:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności