Skocz do zawartości

jedyna alternatywa na discopolo


PENdzel

Rekomendowane odpowiedzi

sorry ale to chyba nie jest konkurs na okladke plyty discopolo :) ani techno

jednyna sluszna alternatywa to:

 

wykonac logo na wzor opakowan discreta w ich Corporate identity - w sumie to MAX3D a nie cgtallk :)

 

nie wiem czy wam sie to podoba ale...

 

sorry ale tu ocieramy sie wlasnie o moj zawod - jestem layoutowcem/dessignerem DTP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Metryczka

Logo to logo bez jakiego kolwiek napisu :)

logo z liternictwem powinno pojawiac sie na oficjalnych prepress\'owych materialach

piktogramy moga okreslac dzialy na stronie etc... a niechce mi sie pisac i tak zaraz mnie zjebiecie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geneza loga siega bardzo wczesnych czasow sluzylo dla \"anaflabetow\" do identyfikacji np klamnow (na przyklad rycez mial podkowe na tarczy etc...) w projerktowaniu exliblisu czy loga nie uzywamy litech chcemy by bylo jak najbardziej czytelne - w tym projekcie sa to ruznokolorowe szarfy jak na rycerskiej tarczy a element 3d to to ze sa poskrecane - nie chcialem wchodzic w 3d dlatego ze zadne logo produktu 3d, maxa, maya, SI, czy lw nie jest to 3d jest to poprostu prosta brylka czasami plameczka czy tzw cos - zeby wspolczesni analfabeci odrazu zidentyfikowali swoj klan nie wazne jakim jezykiem rozmawiaja..... - chinczycy z polnocy i chinczycy z poludnia rozmawiaja innymi jezykami ale poprzez projekcje piktogramow czytaja te same gazety.... :) i tu w skrucie chodzi poprostu o wykonanie pewnego piktogramu ktory bedzie sie jednoznacznie kojarzyl.... ufff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiekszosc z zasad, o ktorych piszesz nie jest respektowanych w internecie. W firmach internetowych. Takie home.pl, onet.pl, hoga.pl, internet.com itp nie posiadaja piktogramow. Internauta powinien zapamietac adres i wstukiwac go jak najczesciej. Znaczek raczej nie otworzy mu w glowie klapki z adresem i chyba wiele firm uznalo go za zbedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Pendzel, że bardzo fachowo podchodzisz do tematu.... i bardzo dobrze! Wnioskuje, źe pewnie juz masz doświadczenie w projektowaniu logo dla firm, a jeśli nie to pewnie ktoś Cie uczył jak sie to robi, mam racje? :)

Aha, w czym to robisz wogole, w Corelu? bo na pewno wszysko jest wektorowo, na krzywych, tak?

Lece zobaczyc jak inni sobie z tym logo radzą, pozdrawiam [spadówa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja Bowa - jestem Makowcem jesli chodzi o dtp i pc nie uzywam co prawda corel na maku jest darmowy ale sie osobiscie brzydze - fuj - nie lubie fakowego postscriptu (a dla nie wtajemniczonych - lubiacych corela podowiem zeby nie kozystali z palety kolorow w corelu lecz starali sie sami dobierac cmukowe kolory). W korelu kolor niebieski (CMYK) budowany jest 100% C + 100% M - co jak wiemy daje fiolet hehehehe no i znow jakies glupawe wynuzenia dobra wracam do tematu - tak uczono mnie najpierw 5 lat w szolke (jestem plastykiem) a pozniej 10 lat w pracy :) (pracuje w DTP jako designer - czyli wymyslacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MySlE, zE duZo teorii, logo caLkiem, caLkiem, ale Bobby_digital (na poczAtku) zrobiL lepsze bez \"filozofowania\". Jak zaczAL kombinowaC to przekombinowaL, ja jestem za intuicyjnym tworzeniem, a nie wciskanie wszystkiego w definicje.

 

ps:odnoSnie definicji przypomniaL mi siE poczAtek \"Stowarzyszenia UmarLych PoetOw\".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności