Skocz do zawartości

Minibitwa 1: dziewczynka [empeck]


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szczerze? wogole niefajne, po tobie empecku spodziewalem sie czegos ekstra :P bierz tio na polserio :) jakos mnie tak za serce siatka nie chwyta, poczekam na texturke moze lepiej :)

 

[edit] glupio mi tak krytykowac ostro skoro sam nic nei pokazalem, ale jakos tak bez polotu tak, sam niewiem do czego by sie przyczepic... jak to u mnie szef mowi: zrobil bys to odnowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hatred, wiesz przecież że ja się nie znam, taki tam noob jestem. Wziąłem udział by się czegoś nauczyć, może mnie przyjmą do jakiegoś teamu ;)

 

a co Ty chciałeś od siatki? że w 1k zrobię topologię jak stahlberg? ;D

 

mario don - thx, cieszę się że się podoba (a nie tak jak temu hatredowi hyhy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho kształt twarzy nie odpowiada do końca konceptowi - powinna być bardziej trójkątna

masz jeszcze sporo trisów, ja bym je w buźkę wpakował i zrobił jakieś porządne usta i oczy.

ogólnie nie jest źle, ale może być lepiej

pozdrawiam :)

 

edit -> no ale ja jestem takim naprawde noobkiem, a nie udaje że noobem jestem jak Hatred ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleź twarzyczke zmasakrował:) strasznie jestem ciekaw jak to bedzie wyglądać po teksturce:)

Jesli chodzi o model to Twoj wyglada jak by był w mundurku nałozonym na spodnie - pewnie chcesz to teksturka tuszowac ale narazie niezgadłbym ze to z konceptu:)

Niekrzycz na mnie jak na hatreda bo ja tez noob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad buźką pracuję, ale te mangowe gęby to jakiś psychopata wymyślał :/

 

przeglądnij "How to draw manga characters" - kilka zasad i wszyttko bazuje na tym samym:) Choc pewnie do modelowania i to w budgecie 1k na postac ma sie to nijak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem kiedy mnie jeszcze Ty zjedziesz :)

 

trochę ją już 'podmodelowałem'. Nie pokażę już buźki bez makijażu bo się ze mnie smiejecie *rozpacz*

 

How to draw manga nie mogę przejrzeć bo siostra mi je zwinęła ;)

 

Teraz zaczynam się zastanawiać jak oni pierwsze gry 3d robili, nie dość że budżet jak na beczkę czy skrzynkę jakąś, to jeszcze wówczas używali textur z okrojoną paletą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! zastosowales trick z ugieciami ^^ jako jedyny, poza tym ja bym na kucyki zapodal alphe i lepiej by wygladalo i poly mial bys w kieszeni, wplec je w nia jeszcze...

2 widizeliscie laske- archerke z warcrafta 3 ? > na tym okienku na dole, jak ja zaznaczysz to masz... ona na modre ma 25 trisow, a wyglada genialnie, po prostu policzki itd. mozna na texturce zrobic, tylko nos potrzebuje poly. tylko, nie wiem ja bym zrobil inacxzej aj wogole :\ (to bylo do all wojownikow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Cieszę się że się podoba :)

 

Będę musiał skina ustawić na nowo - znalazłem buga w siatce, a ten durny MAX nie pozwala na jakąś prostą modyfikację mesha gdy obiekt jest skinowany, do tego jeszcze sypią się ufałki :/ Z XSI nie ma takich problemów. Sama idea modyfikatorów jest poroniona.

 

No, ale za to teraz lala ma równo 1000 trisów.

 

ziomuś - wybaczam ;)

 

mały update:

dziewczynka054ot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no wygląda bardzo fajowo, manga lala : ), a co do skina to czemu nie mozesz edytowc siatki? u mnie edytuje sie dobrze, tez koncze swoją panienke jest oskinowana ale oakazlo ze ramiona są nie tak, wiec oskinowany model normalnie tne wywalam wertexy dodaje edge i jest gut uvka tez sie nie sypie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem cięcie slicem, zapomniałem wybrać ścianek do cięcia, przeciął mi cały obiekt, musiałem użyć target weld, który mi spieprzył uvałki, jak dodałem unwrapa pod skinem, wyedytowałem go, to mi się posypało.

 

Ale nic to, naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że słabo, nie przeczę, głównie w nim modeluję, rig i skin to tylko od święta, a nie animuję w ogóle.

XSI ma niezależne skinowanie do kości, ufałki i modelowanie, można robić wszystko jednocześnie i jest to o wiele wygodniejsze. Tylko że mój monitor nie wyciąga 1280x1024 w jakimś normalnym odświeżaniu, a tyle co najmniej do wygodnej pracy na XSI jest konieczne :/

 

Skóra, może, wspomagam się konceptem jeżeli chodzi o kolorki ;) eyedropper rules :) Nóg i ramion jeszcze nie kolorowałem, to taki podkład dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wina mojego monitora. Na nim większość kolorów 'nieco' się różni od rzeczywistych, dlatego w domu staram się nie robić textur. Po prostu wypaliło się biedactwo (monitor, nie texturka), niedługo kupię nowy, będzie lepiej.

 

Dzięki za komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

niop texturka wyglada bardzo dobrze, a mógłbys walnąc render z self ilumination tej dziwczynki zamiast skrin z vieporta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre, no i trzyma klimat :)

aaaleee duzo elementow udalo ci sie wepchac na teksture - to z pewnoscia nie czynilo tego obiektu latwiejszym do zrobienia w tych limitach.

Moze mogles dac ciut wiecej cieniowania na skorze, ale tak tez jest ok.

 

pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności