Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Wings of Heaven"


Irulana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mój pomysł na prace konkursowa powstal juz jakis czas temu, a temat mi podpasował więc postanowilam wziąć udział. Mam zamiar namolwac anioła + wampira bo tematyke tę lubię. Stylistyka bedzę romansidłowo - bajkowa raczej bo mi mhroczne rzeczy coś nie bardzo wychodza :P. Calośc bedzie 2D w PSie 7.

[ATTACH]28303[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Średnio mi się podoba:( Nos płaski, mam nadzieję że coś z tym zrobisz, jakiś blink na czubku czy co, i ten cień tam po drugiej stronie twarzy dodatkowo spłaszcza twarz. Za to włosy jak zwykle ładne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę ryzykanckie podejście :) mijmy nadzieję że jak już wykończysz wszystkie kawałki, to będą one do siebie pasować :)

 

Twarz ma jednak wady, wyszła płasko, widać to na nosie, i oczach. Popracuj nad tym. Myślę też że lepiej będzie jeśli zaczniesz malować całość, niż kawałkami. Wtedy łatwiej wychwycić ewentualne problemy. niż potem 2 wykończone kawałki przerysowywać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam poprawić jej twarz, mam nadzieje że nie na gorzej. Zrobiłam też tak miej wiecej głowe wampirka.

[ATTACH]28497[/ATTACH]

 

Mkaszpir -> wiem że sie nie powinno robić po kawałku niestety ja nie moge ruszyć jak nie mam twarzy ( nie cierpie ich rysowac :/), reszte bede już robić całosciowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus > No próbuje ale to wcale łatwe nie jest :/ i wcale sie nie spiesze wszystko robie powolutku :)

 

Troche popoprawiałam tu i tam, dodałam troche szczegółów, tła narazie jeszcze nie robie prawdopdobnie je zmienie.

 

wip6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu wampir ma tak chamsko plaska twarz? nie da sie chociaz pochylic w dol nieco?

a kobieta sie gdzies w niebo patrzy, wlasciwie nie wiadomo co widzi i jaki to ma sens akurat w tej pracy

skrzydla strasznie "wypukłe" w kierunku kamery

 

suknia fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avenger > twarz wampira sie troche spłaszczyła potem jak mu dołozyłam włosów na przedzie, spróbuje tak jak mówisz ja pochylić i przerobić. Kobieta a się miała patrzyć na niego o.O no albo przynajmniej próbujeXDDD wczesniej roważałam czy nie zrobić jej głowy bardziej wygiętej do góry ale wydało mi sie to za trudno jak na mój poziom wiec jest jak jest >.<.>

 

Kordelia > dzieki ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eno to nie tak :P zdaję sobie sprawe że poprostu na obecnym poziomie by mi to nie wyszło jak się naucze rysować twarz od przodu to przejde do innych pozycji >.<. w tym wypadku chcia sobie po og rysowanie twarzy jak bym mia ja przekreci do gory to si chyba pocie rysuj>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności