Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Niewinna istota"


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jak dobrze, ze bitwa powrocila :) bo ostatnio bardzo zaniedbalem 3d i w koncu bede mial kopa zeby to zmienic! Mam bardzo mile wspomnienia z przedostatniej bitwy. Udalo mi sie ja skonczyc ale teraz juz nie bedzie tak latwo. Nie wiem jak bede stal z czasem i bede mial do wymodelowania 2 postaci (a to nie jest moja najlepsza strona).

 

Oto moj pomysl:

Przyszlosc. Zrujnowane miasto. Beton, kurz, ciemnosc. Wsrod zawalonych scian skulona mala dziewczynka a przed nia celujacy wen zly robot.

 

Dokladnie niestety nie opisze tego bo sam tak naprawde nie wiem do konca jak to bedzie wygladalo (takze szkicu niestety narazie nie bedzie). Jaki bedzie kadr itp. Pozatym wszystko zalezy od tego jak uda mi sie wymodelowac postac dziewczynki.

 

I tu moje pierwsze pytanie do was: Kiedy bede modelowal dziewczynke to modelowc ja w pozycji w jakiej ma sie znajdowac w rysunku czy normanie w pozycji stojacej a pozniej podpiac kosci i odpowiednia ja ustawic? Moze to glupie pytnie ale ja nigdy czegos takiego nie robilem wiec nie wiem jak sie za to zabrac...

 

No, to tyle.Teraz trza sie brac do roboty.

Powodzenia zycze wszystkim uczestnikom bitwy!

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oj ciezko sie wziasc do roboty, cizko, ciezko. Mam wiekszego lenia niz myslalem :)

 

No ale do temtu wracajac. Na poczatek postanowilem zrobic twarz dziewczynki. Niestety korzystam z twarzy doroslej kobiety do tego Joanny Dark (przy okazji zauwazylem ze juz kilka osob korzysta z tego tutka). Wymyslilem wiec ze jak mi wyjdzie zbyt dorosla to pozniej zlagodze rysy twarzy i powinno wyjsc toroche dziecinniej. Tylko zeby potwor z tego nie wyszedl :/ W miedzy czasie wymyslam w glowie obraz straszliwego robota. Jak mi sie uda go naszkicowac to wrzuce.

 

To tyle. Wish me luck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff udalo sie miniej wiecej wymodelowac twarz dzieciny. Nie jest zle, myslalem ze wyjdzie mi bestia :) Wydaje mi sie jednak ze ma troche zbyt malo wypukle policzki, co o tym sadzicie? Bede wdzieczny rowniez za inne podpowiedzi apropo twrzy. Moze wiecie jak nadac jej bardziej dziecinny ksztalt?

 

Jeszcze tylko podziele sie z wami pewnym moim spostrzezeniem:

modelowanie jest cholernie meczace i trudne.

 

PS nie wiem czy to co napisalem ma jakis sens bo jestem juz kompletnie wygerenrowany i ide spac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności