Skocz do zawartości

Piękna i Bestia:"Before Silence"


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

dobry dzień, ponieważ w ostatniej bitwie zbyt poszaleliśmy z interpretacją tematu w tej postanowiliśmy trzymać się ściślej (aż do bólu). Tak więc razem z obywatelem KLICKIEM tradycyjnie stajemy do boju ze scenką 3d. Inspiracją będzie ilustracja Anry'iego ale nasza będzie przedstawiać scenkę na kilka chwil przed jego kadrem :) Duży nacisk kładziemy na modeling (Klickens), textury i oświetlenie (Jarkens) :) Załączam wstępny projekt.

 

edit- tytuł pracy został ustalony - ponieważ obrazek Anry'iego który jest naszym konceptem do bitwy nazywa się "Brown Silence" a nasza scenka będzie jakby momentem przed tym co namalował Anry - czyli scena walki kobitki z bestią - mam pomysł na tytuł tej naszej pracy - "Before Silence"

k02.jpg

oraz ilustrację Anry'iego

anry.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nareszcie :D

już się bałem że 3d zostanie zdominowane przez PSP w tej bitwie - a tu pojawia się iskierka nadziei...

powodzenia wam życzę, pamiętajcie, to jest wojna... pokażcie że 3 to więcej niż 2 ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś - ROZKAZ ! będziemy się starali dokopać tableciarzom ;) chociaż będzie ciężko bo są mocni i dodatkowo mają wiekszą swobodę kreacji - no ale się zobaczy :)

Dzięki wszystkim za miłe przywitanie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie wysokiej jakosci praca, hehe czego jak czego ale jakosci wam zarzucic sie nie da, pozdrawiam: ]

jesli chodzi o temat to tak jak napisales drogi kolego jest troche prostolinijny ''(aż do bólu)''

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

 

Dobrze ze juz temat umieszczony :)

 

Od siebie moge dodac tylko tyle ze modele prawdopodobnie bedziemy robili standardowa metoda ale nie wykluczam dispa z zetki.

 

Niestety bardzo watkpe w taki nawal apdejtow jak przy tamtej bitwie przynajmniej z mojej strony poprostu jezeli nikt nie bedzie mial nic przeciwko to bede co jakis czas wrzucal gotowy model no chyba ze zaraz dostane pmka od Leru ;)

 

No i to by bylo tyle mojego :)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) siedzimy cicho i dłubiemy .... niebawem ... cos będzie ... uuuuu ... bójcie się ;) nie nie , żartuje - ja mam urwanie głowy w pracy i w ogóle wyjeżdżam na 2 tygodnie a Klicek będzie niebawem dawał apdejta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo koncept jest interesujący - to trzeba przyznać. Mnie jednak ciekawi w jakim stopniu chcecie zachować podobieństwo wyglądu postaci z rzeczonego obrazu. O prędkość pracy to bym się z kolei nie martwił - jak Klicek ruszy z modelingiem, to aż się kurzyć będzie zapewne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek zniknął :( nie dzwoni , nie pisze a ja robię sobie na spokojnie morze i 1 plan - kamienie itp. ale na apdejt to sie na razie nie kwalifikuje - jak będzie jakiś konkretniejszy Milestone to dam coś :) a dodatkowo kończę jeszcze WIPa i rozłożyłem się na włosach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vetis- 25254 fejsów , przy pasku była zdrada bo nie dałem MS -( załączam poprawiony obrazek)

giorgione - planujemy zrobić kilka renderów tej postaci z innych ujęć może nawet w całkiem innej scenerii i okolicznościach przyrody (do portfolio) bo w tej scenie ten model się zmarnuje - a poza tym jak Klickens zaczyna modelować to wpada w trans i żadna siła nie jest w stanie go powstrzymać - wymodelowałby nawet pory w skórze jakby mógł ale na szczęście jestem na posterunku ;) ... choć przy szwach na cyckach nie zdążyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem twarz naszej pięknej - tzn. na razie połowę ;) będzie miała elfie uszy i chyba lekko skośne oczy jej zrobię ? Klicor męczy poczwarę

glowa1.jpg

 

edit: połączyłem główkę - ale jeszcze nad nią popracuję (nosek) no i żeby nadać jej groźniejszy charakterek

 

glowa5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArTooRo mam taka nadzieje ze to zniknie po rigu balem sie ze bedzie wiecej detajlsow i rzeczy jak schowki i takie male gowienka po bokach dlatego rozszerzylem zeby dalo sie to zrigowac, ale dostalem opieprz i juz tak zostanie chyba ze Ja ja przykroci ;)

 

edit :

 

Jarek tak wszechstronnego skurczybyka jak ty to jeszcze nie widzialem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz_Real - od zarania dziejów w konkursie tym " ... mogą brać udział zarówno pojedynczy graficy jak i zdeklarowane zespoły" poza tym z ręką na sercu Ci powiem że nawet nie wiem jaka jest nagroda. Robimy to z czystej przyjemności i głównie z chęci stworzenia kolejnej pracy do portfolio.

kliment - nie przesadzaj :) korzystałem z różnych referek - gdybym z głowy walił takie modele to mógłbys tak mówić

AGmakonts - zgadzam się z Tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątpliwości - czysty mashochizm :D

...godny podziwu oczywiście. Respect.

 

Jednakże (tu mnie wszyscy za jaja powieszą - jestem tego pewien), czy aby na pewno to potrzebne? Klicor nie ufasz mapowaniu? Ja rozumiem głód modelowania, ale czasem po prostu lepiej użyć texturki z bumpem. Nie jestem żadnym specem, ale pamiętajmy o tym, że są to ujęcia ze średniej odległości i część Waszej pracy po prostu pójdzie na marne... byłoby bardzo szkoda.

Pamiętam, że przy Waszym "Ozyrysie" wiele rzeczy można było zrobić prościej i szybciej dla osiągnięcia podobnego efektu. Nie mówię tego Wam na złość, ani z zawiści czy cuś, ale sądzę że warto się nad tym zastanowić.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że RE5PECT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności