Skocz do zawartości

LOGO ver. 1.4 RED+hasełko


barti2003

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to mi się podoba .. tylko podpis raczej zrobil bym bardziej uniewersalny a mianowicie : Polish community of 3d art makers. Albo cos podobnego :) co do czcionki wydaje mi się ze w wersji pierwszej jakbys zrobil inny kolorek w poziomie napisu max bylo by spox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba pomysł i samo to logo! Świetnie. Natomiast można coś pokombinować z kolorystyką box\'a ...

 

Właśnie rozmawiałem z PENdzlem na temat Twojego logotypu. Powiedział ,że leżą niestety literki, w logach dopuszczalne są tylko 2 różne fonty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na logo jest super. Jest w nim jednak pewna niekonsekwencja. Mianowicie chodzi o rozwiazanie boxa (3) wzgledem napisu MAX. Box jest w 3 wymiarach a niestety napis w 2. Moze warto było by pokombinowac nad rozwiazaniem tego problemu np. napis umiescic nie z przodu boxa ale ciut glebiej.

jesli chodzi o rozwiazanei kolorystycze mi najbardziej podoba sie wersia niebieska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bowa widze ze za bardzo sie przejmujesz rzecza ktora jest akurat najmniej istotna w przypadku tego konkursu na logo. Chodzi o te szarosci, o ktorych ciagle przypominasz.

Moze i sa z tym takie problemy, podobnie jak z prawidlowym wydrukiem czerwieni na offsecie... Tylko ze to logo nie jest przeznaczone do wydruku wysokonakladowego (offsetowego ) lecz glownie (w 99%) dla mediow wizualnych, co najwyzej Adek moze zechciec sobie wydrukowac wizytowki czy wspomniane koszulki. Ale do tego jest \"sito\", na ktorym mozesz sobie zazyczyc dowolny \"pelny\" kolor z wzornika Pantone Spot. Poza tym istnieja juz \"drukarnie cyfrowe\" gdzie dostarczasz golego TIFFa czy Corelowy (skrzywiony) projekcik w RGB i mozesz sprawdzic wydruk na poczekaniu. Co do ilosci kolorow no fakt 5 kolorow to juz dosc duzo, ale mozna to jeszcze przezyc ale moze faktycznie cos przydaloby sie zredukowac.

Ok teraz wracam do pracy.

 

pozdro

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności