Skocz do zawartości

Potzrebuje grafików do projektu już nie nawalanki:(


noob0

Rekomendowane odpowiedzi

Potzrbuje grafika który zrobi mi kanciastych bolków, lecz płynnych w ciosach i ruchach:) Niektóre elementy ruchome włosy, niekóre części ubrań typu opaski itp., Zawodnicy chce żeby gubili niektóre elementy troju Czapki itp. Jeżeli cie to zainteresuje odpowiedz!![dresik]

 

Udpate: Nieaktualne. Prosze czytać następne moje posty w tym temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hi,

 

 

Czyli potrzebujesz:

 

1-2 modelarzy do odtworzenia conceptów (mogą być średniaczki – na pewno znajdziesz).

1 grafik do ich oteksturowania (tu talencik jest już wymagany).

1-3 animatorów (hahahahahhaha.... Potrzebujesz po prostu cudotwórcy lub 3 dobrych... Polska? Hahahahahaha.....)

 

Wybacz cynizm ale wolę ci to uzmysłowić niż masz się srogo przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Gotham

 

1-3 animatorów (hahahahahhaha.... Potrzebujesz po prostu cudotwórcy lub 3 dobrych... Polska? Hahahahahaha.....)

 

wbrew opini są dobrzy animatorzy w Polsce ale oni krzyczą... i to dużo - a do portfolio nie potrzebują bo ich portfolia niszczą dwoma pierwszymi prackami.... a po dojściu do 10 leżysz plackiem z szeptem \"Guru ticz mi\".....

 

a słabych animatorów lub słabych uważających się za dobrych masz na pęczki.... - ci pierwsi to czasami początkujący i agentka Rayne po ich animacji rusza się jak zardzewiały Robocop... ale pewnie tylko takich uda Ci się namówić...

 

powodzenia.. [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie przekonaliście:(

Ale uparłem sie na zrobienie gry i zrobie!!

Tylko ze raczej zmiana planów. z 3d na 2D. Inie nawalnaka tylko strategia o parku zoologicznym. Może raczej o prku jurajskim. Dostajesz kasiore na zbudowanie parku jurajskiego. Ale dinozaury muszą coś jesć, pić. Trzeba myć klatki, zapraszać klientów. Grafika Renderowana albo rysowana. Coś w stylu Zoo tycoon. Więc dalej poszukuje wszystkich któzy przydadzą się czyli różni graficy. Animacja już tu tutaj nie jest taka ważna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge:

1. Musiały by być kanciaste innaczej nie wchodziły by na 2/3 kompów.

2.Jaki w tym problem widziałem sporo gier z zastoseowniem renderowania.

 

-Mam zamiar pobić akie tytuły jak Zoo Tycoon DD. Zemszcze się na microsoft\'cie!-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no fakt, do gry 2dwiecej trzzevba grafikow, ale mniej wymaga od programistow, wiec jaki tam macie ratio graficy:programisci to zalezy co lepiej robic... no i oczywiscie licza sie tez skillz. :)

ale co do tego dynozaura to mysle ze nie trzeba robic takich skomplikowanych modeli rzedu 100 tys poly.. (np w falloucie nie bylo zbytnio dobrych twarzy, a jakos to nikomu nie przeszkadzalo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mam zamiar pobić akie tytuły jak Zoo Tycoon DD. Zemszcze się na microsoft\'cie!-

 

Heh... masz chociaz jakis scenariusz, obmyslana nawigacje... ? Najpierw powinienes miec zaplanowany kazdy szczegol, dopiero zabierac sie za realizacje. Bez tego bedziesz kluczyl i imho nigdy nie osiagniesz zadowalajacego rezultatu.

 

Nie dziw sie, ze ludzie sie nie zglaszaja. Takich ktorzy krzycza: \"Yo, robie gra, pomozcie!\" jest na peczki.

Tak jak bank nie przyzna Ci kredytu bez biznes planu, tak nikt nie zabierze sie do pracy, jezeli nie przedstawisz.. game-planu ;) Bo po co sie meczyc i marnowac czas, skoro za miesiac powiesz, ze zmieniasz plany, albo calkowicie rezygnujesz z projektu.

 

Time to grow up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz że sie obijam?

Mam napisaną liste dinozaurów, ilośc żarcia przez nie wkrzaniane, koszty, ludzie, wskażniki, menu gry itp.

Jeszcze troche i nie będe miał co robić. Udoskonalam to wszystko siedze w sześciu książkach o dinozaurach ca ły czas grzebie w internecie by znależć ciekawe artykuły. Ten gad który pokazłem na zdjęciach jest mi bardzo potzrebny, miezy innymi do reklamy, loga itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze mały przedstawienie giercy, taka niby recenzje:

Na początku gry otzrymasz pieniądze.(wstępna ilośc:120.000$) Musisz kupić działke (mała część działki kratka na średni wybiegł dla ninusia będzie wstępnie kosztować:10.000$ Na początku starczy kupic z 8 takich, następnie wraz z przybyciem większej ilości pieniędzy można dokupić kratek), Póżniej park trzeba ogrodzić. Zrobić ogrodzenie wybiegów dla dinozaurów, posadzić w nich drzewa rośliny, ustalić mniejsce na pojemnik do rzucania żarcia.

Następnie należy kupić Wc (1,2 lub trzeciej klasy im lepszy kibelek tym więcej ludzi przychodzi do zoo, niestety im lepszy tym droższy), kupiś kase (im lepsza kasa tym mneij ludzi przejdzie nie płacąc. Można kupić kuchnie dzięki czemu potrawy słapsze żąrcie staje się lepsze, a co za tym idzie dinozaury wykazują większą energie, a co za tym idzie? większa atrakcyjność.Kupujesz także inne budowle, Pózniej zatrudniasz ludzi. Ustawiasz różne współczynniki. I pora zacząć kupować dinusie a jest ich kilka (baze 40 zmniejszyłem o 26 ale modeli będzie 52, w końcu samica od samca sie różni, dzieki temu że wprowadzi się płcie bedzie mozna oczekiwac dinusiów za friko!). niektóre dinozaury moga pogodzić się z drugim w klatce a nawet z kilkoma np. Coelophisys może mieszkac z sporą liczbą dinozauró z trego samego gatunku, Seismozaury godzą się z Stegozaurami itp. Każdy osobnik w zoo ma swoje współczynniki typu: sytośc, energia, zdrowie, higiena (jeżeli dinozaurowi brakuje higieny, lub jedzenia, spada mu poziom zdrowia i potzrba weterynarza aby go podleczyć, niestety nie warto dopuszczać do tego bo weterynarz jest bardzo drogi bierze 50$ za usługe, a inni pracownicy dziennie otzrymują 2-3$).

 

Co to tym myslicie napisałem to na szybcika bo ide na komisje za skręconą ręke mam odszkodowanie dostać. Szkoda że mało dostane;(.

Nawigacje tez mam opcykaną więc sie nie bój!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności