Skocz do zawartości

Max3d.pl Logo : moja propozycja (juz sa 3 :P)


Bremen

Rekomendowane odpowiedzi

Ano tak sobie pomyslalem ze moze tez pokaze moj pomysl na t-shirt\'a z logiem ow stronki :)...

Logo dosc proste mam nadzieje ze czytelne i do zastosowania nie tylko na koszulkach ale tez \"moze\" na dlugopisach,wizytowkach itp. :P...

No ale dosc tego gadania trza pokazac koszulki...oto one :

 

Czarna :

 

t-shirt_czarny.jpg

 

i Biala :

 

 

t-shirt_bialy.jpg

 

Mama nadzieje ze sie spodobaja :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ano tak nie doczytalem ze to ma byc logo uniwersalne :/....hyh...no to poprzeczka zostaje podniesiona :)...Najbardziej mnie rozsmiesza ze jak ktos zrobi logo np. pod banner to potem bedzie problem z koszulka i vice versa :)...ale spoko jakos dojde do tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok posiedzialem troche i zastanawialem sie jak tu kurde zrobic tak zeby bylo to dobre i na koszulke i na banner itp.

 

Nie wiem czy mi sie udalo i nie wiem czy troche nie przesadzilem z kolorystyka w czcionce ale co tam :)...

 

Koszulka biala :

 

t-shirt_bialy_2.jpg

 

a po bialej Czarna :

 

t-shirt_czarny_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie :)...sluszna uwaga z tym max i 3d.pl :)...dlatego tez postanowilem zaprezentowac kolejny twor mojej chorej wyobrazni. Skupilem sie na tym zeby bylo to w miare :/ proste a zarazem mialo charakter 3D. No i oto co splodzilem :

 

Biala :

 

t-shirt_bialy_3.jpg

 

Czarna :

 

 

t-shirt_czarny_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem:P ale moge powiedziec co o tym sadze:P

a wiec jest fajnie, nawet bardzo fajnie ale moglbys troche zmienic kompozycje tych szescianikow zamiast , \' , daj \' , \' (nie wiem czy mnie rozumiesz, chodzi o to zeby podniesc te boczne a ten srodkowy obnizyc)

ale moze to tylko mnie sie wydaje ze jest zle, bo ogolnie to jest gitas-wypas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo odcieni szarego, niepotrzebny ten cień... no i pewna niekonsekwencja:

 

dajesz pełno elementów w tle - pozornie na szaro - ale to bryły więc mają płaszczyzny i linie, do tego dajesz skomplikowany font... powiem szczerze - takie loga nie wpadaja odrazu w oko...

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boowa --> hmm...w ostatnim faktycznie moze dodalem o 2 bryly za duzo i cien moze tez nie potrzebny, ale co do skomplikowania czcionek to tego nie kapuje :)...no sorki ale jak sie patrze na rozne inne propozycje w tym i twoje to wychodze z zalozenia ze moje czcionki sa az za proste :)...BTW. o ile sie nie myle to moja 1 propozycja nie ma ani cieni bryl itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności