Skocz do zawartości

pojazd 3d:willys MB-zapraszam do wytykania


Lookas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość AcidBoyXL

wyglada naprawde niezle, jedyne co mi sie rzucilo w oko to tylne nadkole i tylne zderzaczki, jakies cieniutkie sie wydają... czekam na textury

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

updacik

 

i to powazny!!!

 

poniewaz powstaje własnie cały komplet willysów tu jest pierwszy z nich.

jedna z 4 modyfikacji zrzutowych (czyli airborne) . ta akurat to wetrsja radio (pozostałe: sanitarka, reconaissance i arillery)

 

czyli z pojedynczego samochodu zrobiła si duza robota:)) bedzie wiec długo VIP.

 

ale kazda dostanie pełna oprawe w tło i td

 

kazda twórcza uwaga bedie ok:))

linki do stron zwiazanych z tematem tez:))

 

docelowo powsatana wszystkie modyfikacje willysa stosowane w II ww

 

lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, mi si epodoba bardzo, pracka ma cos innego niz standardowe modele samochodow, pewno przez to, ze masz tu textury itp-no enei wazne

 

 

ale ja bym si eprzyczepil do jednej rzeczy, sam nie wiem, ale czy ten samochud nei powinien miec wiecej miejsca w nadkolach, tzn, wydaje mi sie, ze tan samochud ma starszni emaly promien skretu, bo kolo jakby zahaczalo o blache, ktora jest za nim...ale moze to jakei szludzenie, sam nei wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEAH!!!

wielki come back:)) Biorac pod uwage date ostatniego wpisu, mineło pól roku!!!! Troche się działo, była nawet bitwa a potem przez 4 miesiace ciezka praca za niewielkie w sumie pieniądze:)) No ale udało sie to odwalić i znalazł się czas na odrobine rekreacji:)) Zatem po tym lekko przydługim wstepie, czas na prezenatcje:))

 

Oto Willys MB w wersji airborne w modyfikacji radiowej:))

Zabawy w teksturki i odrobinke brudu. Ciągle jeszcze WIP, ale juz mniej wiecej widac jak bedzie wygladał po skonczeniu. Tu i ówdzie należą sie jeszcze spore porawki, ale ogólny zarys jest juz widoczny. Te szare elementy czekaja na swoje tekstury.:))

 

 

upload_03.jpg

 

upload_02.jpg

 

upload_01.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cos co jest na jego dolnej czesci \"karoseri\" to bloto ? :| cos nie bardzo.

 

Jest za czysty i troche za kolorowy.

I jeszcze gdzie jest szyba przednia ?

Przynajmniej polozona ?

 

Poza ta kwestia samych textur, wyzej prezentowanego pojazdu, model jest wrecz swietny z wszelka dbaloscia o najmniejsze szczegoly (SIC) :D

 

pozdrawiam milosnikow M.A.S.H.`a [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru:

To w dolnej czesci to nie błoto:)) to kurz. Co do kolorowści......wydaje mi sie ze w palecie 256 zmieściłby sie z łatwoscia:)) Co do przedniej szyby, to......nie było jej. Podobnie jak kilku(nastu) innych elementów. poniewaz Jeepy w modyfikacji airborne ( czyli desantowej) zrzucanu w szybowcach (Horsa, Waco) isitotny był niemal każdy gram, a wierz mi lub nie, przedni panel wraz z szyba i reszta waży sporo. lepiej było w to miejsce załadować skrzynki z amunicja, czy inne wyposażenie. Własnie do tego jest ta rama na masce. Wiecej szczegułow znajdziesz tu: AIRBORNE JEEP

 

SERDECZNE POZDRO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się , ze w najblizszej przyszłości nie ebdzie żadnej sceny;/ Założenia najpierw maja powstac trzy lub cztery głowne modyfikacje desantowe. Moze później pokusze się o kilka scenek..... Na razie duuzo roboty przede mna. Dzieki za uwagi!!! Baardzo mi pomagają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności