Skocz do zawartości

Podsumowanie Minibitwy #1:Dziewczynka


Hatred

Głosujcie na zwyciezcę pierwszej gameartowej minibitwy...  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosujcie na zwyciezcę pierwszej gameartowej minibitwy...

    • empeck
      14
    • ftorek
      13
    • Raven
      12
    • yon
      33
    • ziomuś
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Tematem pierwszej minibitwy byla "dziewczynka"

nalezalo ja wymodelowac z max 1000 trojkatow,

pomalowac max 1 texturka 256x256

na wszystko byl czas tydzien

 

zwyciesca wybierze temat nastepnej minibitwy

 

wszystkich ktorzy uwazaja swoj model za skonczony prosze zapostowac tutaj (1 post) obrazki te o ktorych mowa w temacie minibitwa na samym koncu

 

czas uplywa o 24 dzisiejszego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze ja :D

 

dziewcze ma roowno 1k triangli i dwie mapy 256 (diffuse i alpha)

 

link: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=22566

 

obrazki po kolei

1. koncept (dla przypomnienia :D

2. zrzut z maxa z wirem

3. zrzut z maxa bez wira

4. rendery + texturka - zadnych swiatel, cieni - nic tu nie ma - goua texturka i siata, renderowane catmull-rom'em

 

pozdrawiam i powodzenia

 

dzienks dla bioracych udzial i szczegolne dzienks dla hate za organizejszyn :)

 

girl.jpg

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja :D

mam nadzieję że wszystko co trzeba jest na tym obrazku, dopiero co wróciłem do chaty i nie mam siły dzisiaj już nic robić :]

 

bardzo fajne modele, myślę że ta bitwa była owocna :D Gratuluję wszystkim którym udało się skończyć i powodzenia w głosowaniu :)

 

aha, u mnie render bez świateł - nie wiedziałem że będą dozwolone, a jak napisałem na początku dzisiaj już nie mam siły nic z tym zrobić...

 

ahhaaaa - link do mojego wipa ;) http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=22594

 

koniec3wn.jpg

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Mysle ze to jest niedomowienie, trzebabylo zaznaczyc na samym poczatku ze final trzeba wrzucic do konkretnego watki ... Mysle ze gdyby Chris o tym wiedzial to zapewne wczesniej by to zrobil ;)... Druga sprawa to rekomendacja ... Dlaczego w obrazku jest pracka Chrisa, ktory mimo ze skonczyl nie bierze udzialu w finale minibitwy ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w obrazku jest pracka Chrisa, ktory mimo ze skonczyl nie bierze udzialu w finale minibitwy ?

pozdrawiam

hehe. pewnie po to zeby nie faworyzowac zadnego z jej uczestnikow :)

co do limitu 1k moznaby pewnie dlugo dyskutowac, ale faktem jest ze taki trening moze naprawde duzo dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. pewnie po to zeby nie faworyzowac zadnego z jej uczestnikow :)

co do limitu 1k moznaby pewnie dlugo dyskutowac, ale faktem jest ze taki trening moze naprawde duzo dac.

 

nim dokłądnie - ale fajno by było gdyby dało sie np dop 3k - chętnie w takiem minibitwie bym wystartował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu bylo ograniczenie na 1k tris? w gierkach FPP ten okres minał juz 5 lat temu :P

 

z watku minibitwa:

 

"narazie zaproponowalem male rozmiary zeby nie obciazyc zabardzo nikogo, zeby kcialo mu sie po pracy/szkole przysiasc i naskubac troche w wolnym czasie (teoretycznie taki model mozna bylo by zrobic w 8/16h)"

"jak narazie jest maly limit, by bitewka ne trwala miesiaca ale tydzien, wraz z wzrostem apetytu bedziemy rozszerzac/pozerzac limity i czasy..."

"pouczymy sie cos razem, posmiejemy, moze kogos to zmotywuje do dodatkowyej pracy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

oprócz fpp istnieją tez inne gatunki gier ( choć ja jestem fanem tylko szczelanek fpp/tpp) jak strategie , rpg i masa innych : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no Chris, szkoda że nie wrzuciłeś w terminie, praca jak już Ci pisałem podoba mi się :)

 

W temacie "mini bitwa" była mowa o tym że zakładamy nowy wątek do prezentacji modeli, szkoda że nie powiedziałeś nikomu żeby wrzucił za Ciebie, każdy by to chętnie zrobił jakby miał twoje upoważnienie.

 

edit -> kiedy następna mini - bitwa? muszę się odegrać ;)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie "mini bitwa" była mowa o tym że zakładamy nowy wątek do prezentacji modeli

 

No i myślałem, że organizator zbierze prace i wszystko zrobi jak trzeba... Mam nadzieje, że następnym razem tak będzie.. Ale nic... W końcu liczy sie zabawa :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yon - gratulacje :D zażądziłeś i to dołączając później niż inni. Naprawdę fajny model Ci wyszedł :) Jaki następny temat jest do robienia? Sonda już się skończyła więc możnaby startować z następną bitwą :)

 

Virus2999 -> na początek porób sobie tutoriale z maxowego helpa, tam masz wszystko wytłumaczone.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, gratulacje wszystkim uczestnikom i glosujacym (na szczescie nie sprawdzil sie scenariusz z 10 glosami na wszystkich ;). Wszystkie prace byly naprawde fajowe :)

 

Moja propozycje na nowa bitwe zamiescilem w innym temacie ('mini bitwa?').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności