Skocz do zawartości

Apokalipsa: apokalipsa spycharką przemysłową (koniec)


oDD

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich to moj pierwszy post tutaj. no nie przedsatwie tutaj nic nadzwyczajnego, typowy koniec świata, szkielety mordujace miliony ludzi itp. moj obrazek bedzie przedstawiał spycharke spychającą ciała. W rogu mam nadzieje zamieści jakąś postać chowającą sie przed szkieletami, myśle że dzieki temu obrazek bedzie ciekawszy. W oddali chce też przedstawić jakieś pare detali dających wyobrażenie o skali i formie naszej apokalipsy. Mam nadzieje że czas i umiejętności pozwolą mi skonczyc to cudo :)

 

szkic taki kompozycyjno/pomysłowy, przeważnie zawsze tyle robie ołowkiem (jeśli go w ogule używam) a potem odrazu zaczynam malować

 

apokalipsa01.jpg

 

tym razem jednak zrobiłem bardziej dokładny szkic numer dwa.

 

apokalipsa02.jpg

 

poczatki w fotoszopie 7

 

apokalipsa03.jpg

 

troche dalej.

 

apokalipsa04.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o rzesz ty kuwa jak widzialem szkic to myslalem ze to ja rysowalem... ;) a tu kurde zajebicho postacie wygladaja bardzo zywo a koncepcja jeszcze lepsza zolnieze piekla wykozystoja nasze maszyny do ich celow. napewno koncowa wersja badze jedna z najlepszych prac w tej bitwie... pozdrawiam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jesczze jedna recz bardzo wazna chodzi o dym on jest takze bardzo dobry ale to wbrew prawom fizyki jesli spycharka jedzie do przdu to ten dym wylatuje w przeciwna strone niz jest u ciebie na rysunku... to jednyna rzecz ktora mi tu niepasuje i jest zła poprawto mowie Ci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by oDDW rogu mam nadzieje zamieści jakąś postać chowającą sie przed szkieletami, myśle że dzieki temu obrazek bedzie ciekawszy.

 

Jak dla mnie wszystko super i very scary - poza właśnie tą postacią.

Chyba nie powinna patrzec w nasza strone? To chyba ma sugerowac, ze oczekuje pomocy, ale wyglada na zaciekawienie.

 

Moze by ja zwrocic glowa w kierunku spychacza lub juz na maxa wylekniona z glowa miedzy kolanami (a rekoma zaslaniajaca uszy)?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa wizja ale niewiele widac z detali (no ale mowisz ze oryginal jest wiekszy to pewnie tylko na miniaturce tak to wyglada) i jeszcze dwie rzeczy: ta postac w rogu faktycznie powinna byc przerazona na maxa (moze na przyklad probowac uciec) a poza tym rozjasnij minimalnie ta prace, wiem ze ma byc nastroj grozy ale to jest po prostu zaczernione, popraw to...

POZDRO!

NIECH MOCZ BEDZIE Z TOBA! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca ma swoj klimat. Do tej pory omijalem ja szerokim lukiem ze wzgledu na temat, ktory sugerowal wyglup dzieciaka, ktory dorwal sie do kredek. ;)

 

Praca moze przerazac, mi sie kojarzy z holokaustem.

 

Plus za odejscie od doslownosci i wejscie w symbolike :) Technicznie tez bez wiekszych zarzutow.

 

Bardzo chetnie obejrzalbym obraz w pelnym rozmiarze. Wrzuc prosze gdzies na serwer i podaj linka. Rozmiar pliku nie gra roli ;)

 

Powodzenia [soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze - bo nie czytalem wczesniej komentarzy innych userow - zebys bron Boze nic nie rozjasnial! To apokalipsa, a nie Pokemon ;)

 

Postac w rogu rzeczywiscie wyglada na zbyt spokojna, mozna ja troche \"wystraszyc\".

 

Do glowy wpadl mi wlasnie pomysl z przedstawicielem ludzi w roli oprawcy, zdrajcy ludzkosci, ktory przeszedl

na \"ciemna strone\". Przeciez zawsze znajdzie sie ktos, kto dla ochrony wlasnej skory znizy sie do poziomu robaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scatmax dzięks

mw4d

 

zolnieze piekla wykozystoja nasze maszyny do ich celow

 

dokladnie taka mysl mialem jak ropoczynalem prace nad tym obrazkiem. Co do dymu to nie wiem czy kilku tonowa spycharka pchajaca taki ciezar i jadaca pod góre robi to z predkościa pedzącego pociagu :P ale rzeczywiscie zle to wyglada. wogule kompozycje psuje , ten komin stal sie glownym bohaterem obrazka, dlatego go wywalilem na koniec, dym dodam potem.

 

felav no dym to bylo tylko pociagniecie pedzlem jeszcze sie dopracuje.

 

leander tez sie zgadam, wogule jeszcze nie popracowalem nad ta dziewczynka nie jestem zdecydowany jak to jescze z nia bedzie, w tej chwili koncepcja jest taka ze patrzy kontem oczu i placze ale napewno cos sie zmieni teraz, nawet jej malowac przeciez nie zaczolem :)

 

D3X dzieks co do rozjasnienia to potem sie zastanowie, narazie dopracowuje wszystko wzgledem siebie potem pod koniec bede zmienial caly obrazek globalnie

 

Laser dzieks, no wlasnie ciekawe calkiem ze patrzt jeszcze bedzie trzeba pomyslec co z nia zrobic.

 

DruG dzieki \"wyglup dzieciaka, ktory dorwal sie do kredek.\"

 

rebuzz dzieki

 

giorgione dzieks, spokojnie bede nad tym pracowal az do zadawalajacej wyrazistosci :)

 

Kris_R dzieks

 

jeszcze raz wszystkim dziekuje, dzisiaj niewiele popracowalem, ogolnie strasznie powoli mi to idzie normalnie to juz koncze po takim czasie prace, a tu jeszcze dluga dorga , choc moze przesadzam i idze calkiem niezle..

 

to dla ciekawskich wycinek w jakiej rozdzielczosci pracuje, na poczatku pracowalem w 1 do 1 zeby obrazek zajmowal caly ekran, potem jak wlazlem w detale to powiekszylem obraz o 200% (gdybym mia lepszy komputer to pewnie bym zwiekszyl o 400%)

 

apokalipsa10wycinek.jpg

 

zarzucilem szarpa i nagralem w lepszej jakosci zeby wam lepeij bylo widziec, na koniec obrazek bedzie gdzies wyższy o jakies 150 pikseli wiec bedzie jeszcze lepiej widac.

 

apokalipsa10sharp.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za wszystkie mile komentarze i pozdrowienia :)

 

przez ostatnie pare dni nie moglem pracowac nad obrazkiem z powodu braku czasu, ale przez weekend bende starał sie go skończyć

 

Oto kolejny mały updejt

 

apokalipsa11sharp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy styl:)IMO czegoś mi tu brakuje, troche za mało ludzi, przydałoby się też nieco ocieplić niektóre z barw, dodać kolorystyczny kontrast,bedzie lepiej:) Pracka super[spox]

Szkoda tylko że panowie z forum mają lenia i opini robi się jak na lekarstwo[pokazal jezyk]

Pozdrowienia[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... PIĘKNIE!!!

Twoja Spycharka Przemysłowa przyćmi takie tytuły jak Kosiarz umysłow, Martwica Mózgu czy Teksańską Masakrę.. !!

Na poczatku cos mi nie pasowalo z tymi budynkami, ale w następnej chwili sprawiły, że poczułem się znacznie bliżej tej historii.

A.. i postać z lewej też świetnie poprawiłeś.

 

Moje gratulacje!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam slow stary jestes master i wogole [wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow] troche zaduzo gaina czy noisa jakiegos ale praca ma taki klimat i tak zajebiste wykonanie ze nie mam slow nie mam slow jestes mistrz i tyle trzymam kciuki za nastepna bitwe w twoim wykonaniu pozdrowienia[winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: hehehe dzieki za porownywanie do tak wiekopomnych dzieł ;)

 

mw4d dzieki, ciesze sie ze ci sie az tak podoba

 

saygon dzieks , fajnie ze w samym procesie powstawania tez jest cos ciekawego (jak mam jakis fajny pomysl w trakcie projektu i da sie go wcisnac to czemu nie)

 

BIRKoFF dzieks, moze... mi juz troche ciezko obiektywnie patrzec na ten obrazek

 

Tiger1313: dzieki

 

kolejny updejt , mam nadzieje ze przedostatni, postac w rogu.... bedzie trzeba jakos sie za nia wziasc, no i detale dopracowac, jesli macie jakies sugestie to walic...

 

apokalipsa14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It is known to all humans that everything comes to an end. And everyone of us is aware of the fact that the human race will extinct at some point of time. In my cheeze vision it is happening in near future, forces of darkness come to earth in order to kill all humans. They are using our machines to make they work easier and faster. I wanted to practice composition, color and rendering + entertein a viewer rather than give him a serious message.

 

ok nawet slownika juz nie chce mi sie otwierac mozecie poprawic błed :D

 

posiedzialem jeszcze z 2-3 godziny mam nadzieje ze sie podoba, do zobaczenia :cool:

 

apokalipsa15.jpg

 

widze wlasnie ze ten obrazek wyglada jak okladka do ksiazki, na górze jest duzo pustej przestrzeni, chociaz z drugiej strony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą okładką książki to celna uwaga. Moja pierwsza myśl na tytuł to: \"URZĄD SKARBOWY - sprawozdanie roczne\" :)

 

Praca rewelacyjna, aż dziw bierze, że coś takiego powstało z tego początkowego szkicu.

 

W końcowej wersji nie pasuje mi tylko dziewczynka w rogu. Wcześniej bardziej skupiała na sobie uwagę i miała naprawde przerażoną, aż przerysowaną, minę. Bardziej spięta i wyprostowana patrzyła przed siebie szukając drogi ucieczki. Teraz zwiesiła rękę i jej wszystko jedno.. Ja bym tą rękę usztywnił i dał poprzednią twarz.

 

Pozdrawiam!

 

PS. Czy ja nie za bardzo przejąłem się losem dziewczynki? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje

 

Tylko cały czas zastanawiam się jak te szkielety tymi mieczykami pokonały chociażby US army? Niemcy, żeby doprowadzić do Oświęcimia wykorzystali sporo pomocnych narzędzi typu lotnictwo, czołgi, artyleria, CKMy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by felav

Gratuluje

 

Tylko cały czas zastanawiam się jak te szkielety tymi mieczykami pokonały chociażby US army? Niemcy, żeby doprowadzić do Oświęcimia wykorzystali sporo pomocnych narzędzi typu lotnictwo, czołgi, artyleria, CKMy itd...

 

 

Zagraj sobie chocby nawet w diablo II Nekromanta-- zrozumiesz jak :P

 

A co do pracki jest super, nie ma co wiecej pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co z tego, jak mają zabić kolesi jadacych sobie takim Abramsem, rozumiem że to sztuka i tu wszystko wolno, tylko się dziwie, że te szkielecki poza mieczami nie mają zadnej innej broni, a zrobiły ludzim apokalipse.

 

A tak BTW nie lubie dialbo za bardzo zręcznościówką zajeżdża jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA! nie ma co , wyobrażnię to ty masz pokręconą (pozytywnie oczywiście:])

te szkielety na spycharce przywodzą mi na myśl film Evil Dead 3 : armia ciemności.

bardzo dobre , i technika jakiej użyłeś podkreśla klimat i pokrętność sytuacji.

straszne , a zarazem komiczne w swej okrutności , naprawdę bardzo dobra praca[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności