Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Porwanie"


Rekomendowane odpowiedzi

Ohydny i niemiły czarnoksiężnik z parszywym oddechem pragnie posiąść powabną acz zadziorną księżniczkę. Chce w ten sposób sięgnąć dziedzictwa pradawnego rodu i dać upust frustracji zrodzonej z kompleksów i niemożności spełnienia. Zorganizował więc jej porwanie by w zaciszu swojego zamczyska popracować nad jej zmiękczeniem. Nie przewidział jednak tak zaciekłego oporu i powoli zdaje sobie sprawę, że traci kontrolę nad sytuacją.

---------

Disgusting and unkind sorcerer with rotten breath wants to possess alluring, but pugnacious princess. In that way he wants to reach the heritage of an old house. Therefore he arranges a snatch to weaken her in the silence of his castle. But he doesn't expect such furious resistance and is slowly realizing that situation is getting out of control.

---------

 

Witam! Zamierzam wziąć udział w bitwie. W pierwszym momencie przyszły mi do głowy obrazy a'la Boris Vallejo, ale po przejrzeniu wątków stwierdziłem, że wolę jednak jakoś się wyróżnić. Pracę chciałbym utrzymać w klimacie humorystycznym w konwencji komiksowej chociaż ryzykuję mniejszym zainteresowaniem, bo jednak reale i darknessy robią większe wrażenie.

 

 

 

15.02.2006 godz. 01:05

końcowa wersja:

 

piekna11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

serwusik Morbid :)

Świetny jest ten szkic, i widze solidne podejście. Mam tylko jedno "ale" - mianowicie: czy nie myślałeś nad tym, żeby porywana osoba była jakoś wygięta w wysiłku oswobodzenia sie ? Bo teraz wygląda chyba jakby poprostu stała i wysiłek jedynie na twarzy widać.

Bardzo mi sie podoba pomysł, klimat i sposob realizowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem trochę udziwnić świat na ilustracji. Zamiast strażników-ludzi dałem strażników-świnie. Zmieniłem też trochę ustawienie postaci. Dodałem plamy kolorów, żeby pokazać podział na plany i gamę kolorystyczną. W tle nie będzie ściany tylko jakaś hala z tajemniczymi urządzeniami, albo czymś w tym stylu (np mega-mecha-świnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pięknie, naprawdę pięknie :D

bałem się że uderzysz w płaski, komiksowy kolor z konturem - fajnie by to wyglądało ale imho faktycznie obniżyło by szanse pracy (bo wiadomo że tak jest łatwiej i szybciej). Ale widzę że nieźle zabawiasz się światłem i walorem :D Naprawdę bardzo mi się podoba, oby tak dalej :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, bardzo dobre! Długo się zastanawiałem do czego mógłbym się przyczepić ale nic nie znalazłem :) Jak dla mnie - faworyt nr 1 w bitwie :) Gratuluję. Tak tylko sobie pomyślałem, nie wiem czy taki jest zamiar, ale ta księżniczka wygląda bardzo młodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhhy :D Ja uwazam ze jest dobrze. Piersi jak najbardziej takie. Jeszcze nie kobiece ale juz nie dzieciece (oczywiscie z szacunkiem dla kobiet z malymi piersiami, ja tam lubie nieduze:rolleyes: :D :cool: )

 

Cos jednak proporcje dziwne.. Glowa jakby za duza lub bez szyji, a nogi niby ok ale zdrogiej strony jakby za krotkie. sam nie wiem:)

Styl i kolorystyka bardzo mi sie podobaja!! Troche mi to malego dziewczecego thorgala przypomina:)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszło pare gadżetów i postać na pierwszym planie. Na razie jej kolorystyka pozostawia trochę do życzenia i będę zapewne jeszcze sporo przy niej pracował. Podobieństwo do Stanisława Sojki przypadkowe.

siegmar: to miało się kojarzyć z teatralną sceną. Zamczysko, porwanie, czarnoksiężnik i księżniczka, czyż to nie jest teatralne?

prorok601: nie rysuję komiksów, nie wiem czy umiałbym dwa razy takiego samego ludka narysować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej kolczudze to sie nadłubiesz... ale warto. Pamietaj, że kolcza się mieni nierównomiernie. Jak grałeś kiedyś w Herosów IV i przegrałes jakąś grę, to widziałeś zapewne taką krótką animację upadającego z rozpaczy rycerza. Zwróć uwagę, jak miał kolczą zrobioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś tam wizja tła, tajemnicze urządzenie astrologiczne (a może gramofon?:]) napędzane parą. Takie brązowe coś za klatką to zębatki, nie wiem jeszcze czy będą drewniane czy żelazne, czy mieszane. Trochę nie podoba mi się umiejscowienie klatki, bo miecz gubi sie w kratkach.

 

Shogun 3D: dłubać przy kolczudze?? To nie jest konkurs na wyrzymałość :). Może w 3D to się liczy, ale tutaj na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności