Skocz do zawartości

Piękny i Bestia: Homosapiens.


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Patrząc na prace znamienitych kolegów nie wypatrzyłem takiego motywu, a więc i ja parę kresek postaram się postawić.

 

Cywilizacja Homosapiens rozwija się w zastraszającym tępie, z jednej strony na plus lecz z drugiej jednak strony exploatacja zasobów naturanlnych, drastyczne zanieczyszczenie środowiska, katastrofy ekologiczne itd. wpływają negatywnie, destrukcyjnie na Ziemię, naturę z której powstał On - Bestia: Homosapiens.

 

Moja wizja przedstawiać będzie w bestialski sposób zdewastowane, wyexploatowane środowisko i ostatni "cudownie" ocalały element pięknej natury. (TOP SECRED at this time) ;).

 

 

 

Jeśli ten wątek spełnia kryteria proszę dać mi znać.

 

1. Szkic Poglądowo-Sytuacyjny ;)

PiBHomosapiensS01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Idziesz w dobrym kierunku. Podoba mi się. Ale kompozycyjnie nie będzie dobrze: roślinka, która będzie - bo musi - przyciągała wzrok, leży zbyt blisko krawędzi, wiodąc wzrok niemal do opuszczenia kadru. Wiem, że na tym etapie pracy ciężko będzie ci to zmienić, ale warto by było. Chyba że uda ci się dodać coś mocnego, przyciągającego wzrok w lewej części kadru, bo teraz wszystko co nie jest tłem, czyli buldożer i roślinka są po prawicy, i skrzywiają nieco kompozycję. Choć to tylko IMHO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek Dziękuję za celne uwagi.

 

Z lewicy ":) może uda mi się wstawić ludzia ;), tj. jakiś facio z kisierką w dłoni lub cosik podobnego, na razie idzie mi to dośc chaotycznie i mozolnie ale uczę się i pracuję nad sobą ;). . .

 

PiBHomosapiensK03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów mały update.

 

w tym tylko rozpoczęty kruszarkoładowacz ;),

mam przy okazji małe pytanko, a mianowicie jak zrobić (czyt. rónież robić) detal żeby wyglądał jak naturalny a nie jak u mnie ni to mydło ni to ??

oraz mam kłopot ze zrobieniem ziemi, może któryś z zacnych Kolegów Artystów "") mógłby mi cosik poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekstura :P

 

Przypomina mi sie praca oDD'a z bitwy pt. "Apokalipsa"... pamietam, jak bardzo nia bylem zachwycony :D Poszukaj sobie - moze znajdziesz w tamtej pracy cos, co Ci sie przyda.

 

A co do ziemi, to albo jakas delikatna tekstura, albo brush. Poeksperymentuj, poszukaj na CGN (czasem ludzie wrzucaja tam swoje brushe).

 

 

EDIT: Widze, ze praca oDD'a jest juz niedostepna :/ Ale brushe na pewno jakies znajdziesz. POzatym, zawsze pomoca sluzy www.mayang.com/textures i www.sxc.hu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakościk takościk tego nie łapię ;(, może to wina kolorków czy co

 

-> Deus > Dzięki wielkie za pomoc, ale niestety chyba ze zrozumieniem tego mój umysł ma problemy niby wiem jak mam to zrobić ale wygląda to gorzej niż murzyn w środku nocy na pustyni ;). . .

 

Jak zrobić taki ładny detalik? I żeby to wszystko miało jakiś bardziej wyrazisty wygląd na pierwszym planie? Może to wina ustawienia brusha? Hmm.:mad:

 

Może brak kumancji, hmm . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności