Skocz do zawartości

Mechanizma part1 (kokony)


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ta szklana siatka jest super ale wydaje się jakby była z wykręcona na gorąco (chodz o to że podobna jest do tych figurek szklanych na straganie)......

może jakby była animowana to byłoby inaczej...... w stosunku do tej CIECZY gęstniejącej wewnątrz jest za sztywna! Jakoś mI wyobraźnia nie pozwala zrozumieć fizyki.......ale pewnie się myle! Sith napewno wiesz co robisz!!!!! ZATEM POWODZENIA!!!!

 

może pokazałbyś króciutką animację gdzieś na forum? .......doprawdy niezła jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wam za wazse posty...postaram się popracowaćjeszce nad teksturkami...te które są kręciłem tak na szybkiego dla ogólnej koncepcji... Cieszę się że mój projekt wzbudza wśród was takie zainteresowanie... dzięki wam wszystkim

 

[piwo][piwo][piwo]

 

niestety dziś , jutro chyba też...nie bedzie żadnych nowości.. muszę troszkę popracować \"na chlebek\" [rotfl2][lol2](w sumie też w maxie...uff o tyle dobrze..)[mruga][mruga]

 

jak tylo coś zrobię to na pewno wrzucę..:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę bardzo przyjemne:D Tylko tak jak już inni pisali kokon jeżeli ma być organiczny to powinien być troszkę mniej reflection i bardziej rozmyte refraction. Przynajmniej dla mnie :D Ale ja i tak się na materiałach najmniej wyznaję :D

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności