Skocz do zawartości

Owady: konik


pazzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hi,

 

 

Nie będę ukrywać że dopinguję. Doskonale wiem jak ciężko przebrnąć przez zrobienie robala (jednym z moich pierwszych modeli była mrówka).

 

Na razie idzie ci dobrze. Bez jakiegoś rewelacyjnego oddania detali czy specjalnego polotu, ale dobrze. Więc spokojnie i cierpliwie kontynuuj. Kluczowe będzie oddanie chityny i nadanie scenie światłocienia o charakterze mikro świata. Ciężka przeprawa :), ale warto... Wierz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazzi - spróbuj może dodać więcej detali - na tym zdjęciu co ci zarzuciłem doskonale je widać - choćby taka obwódka dookoła głowy.

i może wyrenderuj ze skylightem odrazu bedzie lepiej ;)

życzę powodzenia w dalszej pracy.

ps . ostatnio siedzial u mnie w gaderobie taki zielony duży konik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidzie, staram się modelować od ogółu do szczególu.... poza tym nie spędzam tyle czasu nad nim co nad elficą,....i mam jeszcze inne rzeczy do zrobienia. Bo dzięki tym innym rzeczom mogę być tu z Wami na Forum i w moim ukochanym mieście!

Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kształt główki- Twoja (ekhm... Twojego modelu) ma okrągłe \"czoło\", te na zdjęciach wyglądają na nieco bardziej trójkątne.

 

Przejścia nóżek w tłów i układ skrzydełek to detale które pewnie będziesz poprawiać później ale skoro prosiłeś/aś ? o krytykę to dla porządku wspominam.

 

Świetnie Ci idzie- miło się ogląda updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze Wam... poprawię jak tylko znajdę chwilę czasu..., niestety muszę w między czasie troszkę komercji popełnić.... i to mnie smuci

 

Zwrócę uwagę na Wasze uwagi:) i jeszcze raz dzięki

 

Do (mam nadzieje szybkiego) zobaczenia!!!!

[3m się]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pazziczku moj drogi jak na poczatek to wypasik , super podoba mi sie cala praca widac jeszcze pare niedociagniec ale to sa szczególy wypas , fajnie ci idzie , ja tu teraz wchdoze szukam sobie bledziorów i jakiejs luki u ciebie w pracy ale niewiele tego widze ( a moze nawet jak widze to nie bede taka swinia hehehe)

 

 

Powarznie to teraz ci opisze co móglbyc poprawic bo widze ze wszyscy tylko ci super i bardzo dobrze ale kurde pomu to nie ma komu heheh

 

Oki malo szczególów wyjsciowych chwilowo zrobiles tlyko obrys calosc ale teraz musisz sie pobawic szczególami .... przyjrzyj sie temu obrazkowi jaki dales z zywym konikiem a potem spójz na swoja prace ... wiem wiem duzo roboty ale masz tez duzo czasu wiec spokojnie widze ze nie zalamujesz i mysle ze wszytsko bedzie na tyle dobrze ze skonczysz prace na czas :D [piwo][piwo] Powodzenia czlowieku drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności