Skocz do zawartości

Piękna i bestia: "Mine girl" :P


wooka

Rekomendowane odpowiedzi

Dlugo zwlekalem z udzialem w bitwie, bo nie wiem czy bede mial czas, i chec.. Ale ze chec sie znalazla.. o to jestem:):)

Przewazajacy wplyw na wybór tematu miala moja spontaniczna fascynacja (jakies ostatnie 3 dni) wielkimi pojazdami gorniczymi.

 

Scena bedzie przedstawiac pogromny pojazd z rownie ogromna łycha. Oraz seksowna pania gornik:D:D w skapym odzieniu rodem z teledyku Benny Benassiego:D.

 

narazie takie probne walki z kadrem gdyz ogrom ciezarowki utrudnia dobre pokazanie pani gornik zachwujac odpowiednia gre proporcji.

Pare elementow jest juz zaczetych, reszta to narazie buble. Ale to chyba widac:]

 

Ktore jest a piekną a ktore bestją to chyba jasne? :D

 

[ATTACH]29381[/ATTACH]

 

Aha i zapomnialbym:)

Technika ma byc nastepujaca:

Bestia 3d

Pani gornik 2d

otoczenie 3d

Mysle czy rozne inne smaczki tez nie beda 2d, ale to wyjdzie w praniu.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No dobra. Maly krok do przodu:)

 

Siedzialem, myslalem, troche sie konsultowalem i taka mam solucje na problem proporcji bohaterow. Pani gornik na pierwszym planie, Stoi w śladzie po ciezarowce, do tego dojda rozne elementy takie jak sterownia i schodki do niej, ktore napewno pomoga uwidocznic wielkosc tej bestii.

 

Koncept kadru:

[ATTACH]28971[/ATTACH]

 

Narzie na swiatlo i cala reszte niezwracajcie uwagi.. tylko relacja pani-ciezarowka:P

Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie takich jak moj to nie ma.. ale proporcje ma istniejacego WA-1200(na nim dosc mocno sie wzoruje). Ma okolo 4 metrow srednicy w kolach!! :D:D

 

dla przypomnienia:p :p

[ATTACH]29247[/ATTACH]

 

 

thx za komenty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ta noga mnie denerwuje ze jest taka dluga.. postaram sie jakosc zaklamac ta perspektywe.. Wczoraj usiadlem na chwile do pracy nad ziemia i tym nieszczesnym sladem opony. Ale nie wiem czy to nie przerasta moich mozliwosci:P

Straszna babranina z tym bedzie i nie wiem czy z tego nie zrezygnuje.. Ale jeszcze pomysle moze znajde jakis lepszy sposob.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności