Skocz do zawartości

Piękna i bestia - "Queen and pet"


weedlog

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł pracy "One on One"

 

 

 

 

Odczyt z memorizera sierżant Elvorii Sant.

...

 

Sprawność: 92%

Stan wyposażenia: DOBRY

 

Cel misji:

Wyśledzenie ocalałej jednostki latającej model HUSAR-S3 w celu likwidacji

 

Status misji:

Cel namierzony, rozpoczęcie etapu likwidacji

...

 

 

 

 

Transmisja z zapisętnika jednostki bojowej typu HUSAR-S3 nr Z-8f.

...

 

CZAS: 09.03.3006 23:59

 

Namierzono wrogie jednostki na obszarze GRETA, 8 N 43

 

Ilość jednostek: 1

 

Poziom zasilania DOSTATECZNY

Uszkodzeń obniżających sprawność bojową NIE STWIERDZONO

 

Prośba o zgodę na likwidację celu ......... ZGODA UZYSKANA

Przystępuję do likwidacji

...

 

 

piekna_i_bestia_by_weedlog.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak jeszcze raz spojrzałem na szkic to wyobraziłem sobie takie światło: noc, ta kula z prawej na górze to księżyc, niebieskawe niebo, ciemna sylwetka skały na jego tle, mroczne ale wyraźne postaci i las pochodni wśród rozentuzjazmowanego (tu se kretyn trudne słowo wybrał) tłumu. Poza tym dymy i mgły podświetlone na pomarańczowo przez pochodnie i w oddali niebieska mgła nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chesz i potworka i babke z przodu pokazac musisz jej wysmyslec inna poze bo ta jest bardzo nienaturanla. Szyja odstaje jakos od reszty ciala i space marines nie tak trzymaja bron ;]

 

Potworek za to bardzo smaczny :] Moze tylko dlon ciut mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdanim pani stoi sztywno na nogach i chyba przez to nie wygląda jakby trzymała coś ciężkiego. Poza tym odznacza się od reszty obrazu - nie wiem czy to dla tego że to dopiero początek pracy czy może przez jej pozę (statyczna a reszta dynamiczna). Może umieść ją trochę bardziej w głebi obrazu i niech patrzy na potwora uciekając lub strzelając do niego. Wywiąże się jakaś akcja/historia między nimi.

Potworek fajny

OmeN2501 - chyba masz rację, prawa dłoń potwora wydaje się trochę mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta wygląda jakby trzymała motykę a nie ciężką giwerę, od której powinna się wygiąć. Jesteś leworęczny? Leworęczność kobiety to zabieg czysto kompozycyjny czy przypadkowy?

Ta ręka spod ziemi spodziewa się chwycić bestię za genitalia? Coś mu tam wisi, ale to raczej kable pod napięciem...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne jest że kobieta jest odwrócona do widza a nie do potwora - po wyrazie twarzy widać że go zauważyła, ale ja gdybym spotkała takiego na ulicy, to bym się wtedy gapiła na niego a nie gdzieś do tyłu.

ktoś zasugerował przedtem żeby panią obrócić tyłkiem do kamery, myślę że tak byłoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weedlog mnie najbardziej z konceptów z "babą i klamotem" podobał się pierwszy. Na tym ostatnim baba strasznie zbrzydła (czytaj paszczur), wygląda jak skrzyżowanie dziewuszki z mongolskich stepów z tarpanem (polska rasa koni) - chodzi o twarz. Dzierlatka powinna mieć powabną buźkę i zwiewną sylwetkę. Może lateksowe spodnie by ją wypiękniły? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, chyba was ponosi :D

 

Jeżeli chodzi o babkę to mi się ta najbardziej podoba. Poprzednie były strasznie sztuczne a w tej jest coś prawdziwego. Popracuję jeszcze nad jej urodą bo w końcu ma być tą piekną na tym obrazku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności