Skocz do zawartości

OWADY: \"dragonfly - nature, the great family\" - final,-gotowe do podsumowania


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

przyłączam się do bitwy z moją ważką - pomysł się rozwija - napisze więcej jak będę miał konkretną wizję

 

narazie mogę powiedzieć, że ważka ta będzie ukazana razem z ludzką ręką w dużym przybliżeniu (zobaczymy czy sie uda)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeśli chodzi o długość nóżek, to z tego co wiem (troszke naoglądałem się referencji) przednie są najkrótsze a tylne najdłuższe i najbardziej mięsiste;)

 

ważka zapowiada się bardzo przyjemnie, ale miałbym prośbę, żebyś nadał jej jakiś jaśniejszy materiał - będzie więcej widać

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) model spoko nie pasi mi tylko troche wychodzenie odnoz spod modelu.W moich oczach troszke dziwnie to wyglada. Co do texturki jest fajna :) tylko te czarne fredzelki troche mi nie pasza ale tylko troseczke :) Mógłbyś zrobić żeby ten niebieski kolor sie troche mienil na fioletowo :)

-pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest wg. mnie dobry! Jak już wcześniej wspomniałam: wyczute proporcje!.... pewnie, zawsze można się czepiać że coś tam, że np. w części odwłoka coś jest za grube albo za cienkie ale to poniekąd inwencja.... autorska definicja.

 

a texturka ma ładne kolorki ale brakuje mi jakiegoś przejścia, owszem fajnie jak jest kontrastowa lecz jakiś przebłysk innego odcienia przydałby się......

 

POWODZENIA, wiem że na dużo Cię stać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się mylę ale może na coś to się przyda... Twój owad to raczej \"prawdziwa\" ważka (nie \"damsel\")- w większości fotek które widziałem są one bardziej matowe, z czymś w rodzaju meszku na powierzchni (jak na śliwkach) - ten materiał który masz chyba za bardzo się błyszczy i to przygłusza trochę kolory. Niesamowita geometria- powinieneś być zegarmistrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki RK - ja właśnie znalazłem taki gatunek ważki co nie miała meszku tylko coś takiego co jak drewno wyglądało i własnie tam też takie bliki były :)

ale zobacze jak będzie z meszkiem wyglądała bo może lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW

 

No widze ze sie bierzesz ostro do roboty spokojnie nie skalecz sie

 

Praca jest wypasiona textura ladnie wyghlada i efekt wlosów BRavo :D jestem zdumiony ...

 

Napewno wiele sie jeszcze zmieni i dlugo bedzie trzeba czekac na samá glowe ale ja jzu norlamnie to wypasik nie no fajnie fajnie ( nie zebym byl zazdrosny hihihihi )[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David- nie wiem czy nie jest za późno ale podsyłam screeny z połaczeniem nóg i skrzydeł tak jak obiecałem. Pozdrowienia.

 

REMOVED

 

 

Jeśli mogę prosić zgraj sobie i daj znać to zdejme ze strony (nie mam zbyt wiele miejsca)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności