Skocz do zawartości

Najemnik:)


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

Oj cos ostatnio nie mam glowy do CG that sux!Nic mi sie nie chce robic ponizej tylko taki szkic ktory sobie przed chwila walnolem w szopie.Moze go pomaluje a moze nie tak samo jak z Handy Manem nie moge sobie poradzic z kolorowaniem w szopie nie potrafie malowac tak reel cigle nie moge sie pozbyc tego cartoonowego wyglodu i outline\'ow:).(ide czytac PRODUKCIK moj ukochany :D OS rulez i JJ:))

 

sol.jpg

Zupelnie nie mam talentu do rysowania broni wiec jest jaka jest i mi sie tu nie pluc army many wszystkie z forum:).

 

PS.I jeszcze ten Biglebowsky wrzyca TAKIE rzeczy ze juz calkiem zdolowany jestem.Life is brutal(ja chce mozgownice i lapy:] BigL).:(

PS2(chcialbym sobie zagrac na PS2:)).BigL i inni wymiatacze pedzla zaraz mi tu jakies rady dotyczace colorowania malowania:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Wedle zyczenia:)

 

Khje, maly przeszczepik i po problemie, tylko trzeba mnie dorwac najpierw:)

 

ja chcialem powiedziec ze nie umiem i sie juz pewnie nie naumiem rysowac tabletem, serio, jakos tak... malowanie ujdzie, ale rysowac?, masakra.

 

a rysuneczek?, no umiesnione nogi koles ma, i to calkiem porzadnie, wzgledem reszty ciala. co do broni to kwestia techniczna, ja to robie tak ze najpierw nabazgrole, apotem zmudnie poprawiam powolutku, bo tak na szybciora to nijak nie potrafie. ale od rysowania prostych kresek jest linijka, jak to mowioa ( i szop:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle zyczenia:)

 

-Wow dzieki za odzew tyle sie ludzi odezwalo ze ledwo znalazlem twoj koment w tym gaszczu:).(dupa olewaja i mnie i tyle)

 

Khje, maly przeszczepik i po problemie, tylko trzeba mnie dorwac najpierw:)

 

-Jak zobaczysz ze cie ktos sledzi to rece w kieszen na glowe beret i uciekaj:) bo to bede JA!!!.

 

ja chcialem powiedziec ze nie umiem i sie juz pewnie nie naumiem rysowac tabletem, serio, jakos tak... malowanie ujdzie, ale rysowac?, masakra.

 

-Za ta falszywa skromnosc to kiedys ci se oberwie;).Ja tez nie potrafie szkicowac tabletem gdybym mial skaner to bym tylko tak walil szkice chociaz wtedy to bym prawie tabletu nie uzywal:) bo jesli chcodzi o malowanie to jak pisalem:(.

 

a rysuneczek?, no umiesnione nogi koles ma, i to calkiem porzadnie, wzgledem reszty ciala. co do broni to kwestia techniczna, ja to robie tak ze najpierw nabazgrole, apotem zmudnie poprawiam powolutku, bo tak na szybciora to nijak nie potrafie. ale od rysowania prostych kresek jest linijka, jak to mowioa ( i szop:))

 

-A wiesz ze zaczolem wlasnie malowac go od nog potem reszta:) ale jak na rysowalem to nogi byly za male wiec gumka poszla w ruch i dorysowalem za duze:).BTW normalenie nie rysuje od nog:).Aha ja zaczynam postac o takiego szkieletorka zeby jakos proporcje alnac a potem czasem jeszcze elipsy na poszczegolne czesci ciala:) i dopiero jakas forme buduje tutaj dalem od nog potem zoom na tolow i nie widzialem nog wiec zgubilem sie troche:).A co do broni to jakos nie lubie linijek chociaz sie przydaja czasem:].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze sobie przed przed wczoraj walnolem taka karykaturke siebie:].

 

sepo.jpg

 

Pamietajcie ze w karykature wyolbrzymia sie charakterystyczne cechy rysowanej postaci wiec mi tu nie gadac ze wygladam jak jakis Pedal Roman czy cos:D.BTW to jest wersja wakacyjna wersja mnie:) normalnie wygladam normalnie tak wydladam jak nie musze wylazic z domu np do szkoly a ni wogole na dwor tylko bezkarnie sie tuczyc i lenic przed kompem:D.Aha uwielbiam to:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności