Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Lori & Borys - policyjny duet"


pawest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wraz z nową Bitwą nowe pomysły.

Nazwałem tę scenę "Lorin & Borys - policyjny duet".

Cóż ona będzie przedstawiać?

Otóż krótko - obraz w formie plakatu przedstawiający na pierwszym planie dwie główne postacie, drugi plan zapełni niewielki samochodzik, a dalszy plan to narazie czarna plama.

Można sie domyślać już po tytule, że wszystko jest związane z klimatem policyjnym, dlatego też postacie występujące w tej scenie to niesamowity Super Borys and Super Lorin, najlepszy duet policyjny gdzieś na Posterunku w niewielkiej mieścinie. Ona piękna, on brzydki. Cóż oni by sami zrobili, kogóż by oni złapali, gdyby nie mieli super wozu. Super szybki samochód typu mały fiat doścignie każdego kto łamie prawo.

Mniej więcej wiadomo o co chodzi, więc nie ma się co wiecej rozpisywać tylko trzeba zacząć prackę, by zobaczyć czy coś z tego wyjdzie.

Pozdrawiam

pawest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten gość ma proporcje anatomiczne dzieciaka w kategorii cartoon. Zrób z niego może mena, bo na razie proporcje szczeki i głowy wskazuja na wodogłowie. Oczy ma za szerokie.

Generalnie pomysł dobry, ale zrób z tej pary duet typu dobry glina - zły glina. Ale niech ta para wygląda tak, ze jak bandzior ich zobaczy, to pryśnie, a nie zawoła ziomków i ich naklepie. Temu Iwanowi to się łomot za twarz aż prosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem spoko, ale jak dla mnie troche za bardzo znieksztalciles go, zbyt mocno naruszyles proporcje przez to wyglada trche dziwnie, zwieksz tors, zmniejsz glowe i moze bedzie wygladal ok,,.,,, ale to tylko moje zdanie,,, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... Nie podoba mi się styl w jakim wykonujesz modele ale wykonujesz je dobrze :]

 

Nie rozumiem o co chodzi z tym stylem wykonywania modeli może rozwiniesz tę swoją złotą myśl. Może mam te modele w plastelinie lepić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności