Skocz do zawartości

Piękna i bestia: "two face"


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem niestartować w tej bitwie, jednak wszystko się inaczej potoczyło i się pojawiłem :). W swojej pracy chciałbym przedstawić kobiete która z jednej strony będzie śliczna a z drugiej będzie waleczną duszą która zrobiła wiele złego. To by było na tyle. Reszta wyjdzie z czasem a póki co prezentacja głównego modelu:

 

 

44kl.th.jpg71pn.th.jpg99rt.th.jpgclouds1kt.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Troszke popracowałem i oto co mi sie udało zrobić:

 

71pn.th.jpg

 

Co do komentarzy ... thx za wszystkie i troszke odpowiedzi:

 

dareg --> nie wszystkie kobiety mają spory zasobnik w biustonoszach :). Takie było założenie od samego początku i z tym konceptem brne ku końcowi.

 

Master Kiełbaster ---> patrz wyżej :)

 

emenemsbis ---> będzie to postać nieco w kierunku fantasy więc takie "drobne" zdziwaczenia chyba sobie mogą być :). Praca jest robiona na podstawie jakiegoś konceptu który mi kiedyś utkwił w głowie, jednak nie moge sobie przypomnieć skąd go miałem i wlasnie na jego podstawie bazuje a właściwie na tym co mi po nim pozostało w głowie :\.

 

PS: nie zwracajcie uwagi shader na twarzy ... tekstura zresztą też jeszcze niedopracowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam kończyć prace nad główną postacią i trzeba wybrać ciekawe miejsce na osadzenie sceny? co prawda miałem pomysł jednak on był mało ambitny ... Postanowilem więc umieścić scene w "chmurach" na jakiejś skałce. Jednak z poczatku zadanie wydające się bardzo proste okazało się później nieco bardziej skomplikowane. Do chmur użyłem AfterBurn z początku troszke zagmatwany ale później zaczął sie wydawać coraz prostszy :)

 

Nie bede się już rozpisywał ... po prostu oceńcie jak wam sie podoba :).

 

clouds1kt.th.jpg

 

 

 

 

Podziękowania dla Super_Oko :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności