Skocz do zawartości

Beginner


Gość Mankind

Rekomendowane odpowiedzi

Chiałbym się dowiedziec od czego najlepiej zacząc prace z 3dmaxem jestem zupelnie nowy w tych tematach a chciałbym sie dowiedziec czy sa jakies ksiazki czy jasne kursy dla początkujących. No i jak długo zajmuje przyswajanie tego programu ?????? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Osobiście wydaje mi się że na początku najlepiej zacząć pracę od kupna porządnej książki najlepiej Helionu która pokaże ci podstawy korzystania z maxa.

Później znając już trochę podstawy wykorzystuj tutoriale w internecie. Można się w ten sposów nauczyć podstaw które umożliwią ci dalsze samodzielne poznawanie Maxa. Jeśli chodzi o czas potrzebny do nauki to różnie z tym bywa ale przygotuj się raczej na kilkuletnią naukę (ja siedzę w tym od 2 lat i naprawdę jest dla mnie jeszcze wiele niejasności). Powodzenia i nie załamuj się pierwszymi niepowodzeniami bo je ma każdy tylko ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz a z czasem przekonasz się że nie ma nic lepszego niż grafika 3D :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem nauke od ksiazki

\"po prostu 3dsmax4\" firmy Helion.

Ucze sie od marca i dawno przerobilem ksiazke; teraz sam odkrywam mozliwosci programu i sciagam tutoriale. Zastanawiam sie nad kupnem lub pozyczeniem nowej ksiazki. Ale choc poczynilem postepy to moje grafy sa nadal prymitywne:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności