Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Fallen"


Dahaka

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się jeszcze przyłączyć?

 

"Największy z najwspanialszych, najpotężniejszy z wszechmocnych, najbardziej zbliżony ideałowi JEGO. Strącony na ziemię za swą (prawie)doskonałość, najbliższy temu światu, odczuwający go każdym nerwem - ból, przerażenie, śmierć... W samotności kontempluje niedoskonałość Jego po-tworzenia.

Uwrażliwiony na zło którego ten świat doświadcza przestaje dostrzegać dobro. Oto jego b e s t i a l s k o ś ć ."

 

Bestia to szatan, Piękna to dobro - raczej naiwne ale cóż...

 

(mam mało wolnego czasu i jeszcze sesja... będzie ciężko ale postaram się to skończyć)

 

szkic_02.jpg

 

EDIT-------

 

Pomysł pracy jest mój (opis i szkic). Nie wzorowałem się na żadnej grafice. Nieświadomymi inspiracjami z pewnością były prace N. Blevinsa, Gigera czy L. Royo.

 

Praca bedzie wykonana w 3d. Najpierw zrobię podstawową geometrię postaci, upozuję je i zacznę dodawać szczegóły. Tekstury powstaną w Photoshopie. Nie zdecydowałem jezcze jak będą wyglądać tekstury (realistyczne czy nie) ale podobaja mi się prace Pascala Blanche - przypominają obrazy 2d. Z drugiej strony podoba mi się kreska Franka Millera ("Sin City").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciekawi mnie czy będzie to 3d czy 2d.

Szkic intersujący, ale widzę, że ktoś tu posiada album z konceptami do "Zemsty Sithów" :) - baaardzo podobna pani klęczała przed Yodą na jednym z konceptów jak mi się wydaje (mogę się oczywiście mylić), a i te kable idące do góry też przypominają mi pwien szkic koncepcyjny z tegoż albumu.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę godzin modelowania. Tułów jest trochę kanciasty z przodu. Nie wiem jak wygląda jej tyłeczek :> Na zdjęciach jest bardzo płaski a ja wolę lekko zaokrąglony, mniej więcej taki jak teraz albo troche bardziej.

Najpierw chcę zrobić prostą geometrie, upozować ją i zacząć dodawać szczegóły. To na razie będzie dla mnie lepsze rozwiązanie niz riggowanie. Stopy, dłonie i głowę zrobię osobno i dodam po upozowaniu. Twarzy chyba w ogóle nie zrobie bo zakładam że nie będzie jej widac (może trochę). To powinno przyspieszyc pracę.

 

02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie rezygnuj, ani mi sie waz!! no no:/ bez takich pomyslow mi tu:]

 

a co do pierwszych prob to sie tak zastanawiam czy nie powinienes zmienic sobie referencji jesli chodzi o tyleczek:P bo wyszedl ci strasznie meski! bo mam rozumiec ze to kobieta ma byc tak?? bo napisales: Nie wiem jak wygląda jej tyłeczek :> lydki sprawiaja wrazenie troche krzywych...ale tak to spoko ci idzie(choc na 3d to ja sie nie znam,ale ciekawie wyglada:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypowiedź :]

no to ma być dziewczyna, właśnie się za piersi biorę :>~

rzeczywiście jest krzywo ale primo: na zdjęciu jest podobnie, secundo: za chwile ją upozuję i będzie klęczec i nie będzie widać :)

a na tyłeczek popatrzę jak ją upozuję.

 

PS. jeszcze dzisiaj coś wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności