Skocz do zawartości

jak exportowac z maxa do majonezowego ge2


Gość cioruss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cioruss

witam serdecznie,

 

to moj pierwszy post tutaj i zaraz z grubej rury :P

 

kolesie zaczeli robic gierke. jeden siedzi i odwala, jak to sam okresla, progamming shit (c++ & ogl) a drugi plodzi w majonezie modele.

chcilabym sie do nich przylaczyc i wesprzec kilkoma lo-poly jednak powstal problem: ja pracuje tyko w maxie.

szukam teraz sposobu na konwersje mojego modelu do formatu ge2, ktory jako jedyny jest oblugiwany przez engine (nie wnikajacie dlaczego).

dodam, ze majonez exportuje do ge2 ver. 2.04 (jak sie nie myle) - i na nim oparty jest engine.

 

i na koniec proste pytanie: co zrobic, zebym mogl exportowac modele do ge2?[pomocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość cioruss

dzieki za odpowiedzi.

 

 

Sorhed -> Twoja podpowiedz jest ok, ale niestety sie nie sprawdzi w naszym przypadku:

1. DE nie konwertuje do ge2

2. DE wymaga majoneza do exportu w jego format - ja mam xp + radka i maya nie mysli nawet o tym, zeby sie odpalic.. za to kolo kilka lat temu powiedzial o maxie \"kupo! nigdy wiecej\" (nie wnikajcie) - wiec sam widzisz

[urwanie glowy]

 

BooM-Bel -> dzieki, sprobuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pierdoła

Nie dasz rady wyeksportować tego do IGES. Do IGES eksportuje sie wyłacznie obiekty NURBS :) chyba, że tak masz zamiar modelować :p

Nie wiem co to ge2 także nie pomoge - jeśli jest to format tekstowy to jest możliwe napisanie skryptu, jak nie to trzeba smarować pluga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam powiedziales kolega pisze cos w c++... niech napisze eksporter :) np.: do Obj, to na tyle uniwersalny format ze z pewnoscia pozwoli na wymiane modeli pomiedzy programami. Moj kolega napisal mi taki exp... w dwa wieczorki, co prawda troche wolno idzie eksportowanie, ale idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności