Skocz do zawartości

Piekna i Bestia: "Natura i człowiek.Kim jesteśmy?"


Gość maja113

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maja113

Moze tak troszke nie pokolei, ale chcialam sie pochwalic ze w ciagu ostatnich kilku godzin zrobilam znaczne postepy. ponizej zalaczam kolejne etapy mojej pracy. jak na razie wszystko malowalam areografem i tylko kredkami olowkowymi zaznaczalam gdzie polozyc cienie. i juz nawet doszlam do tego gdzie umiejscowione beda moje postaci.

[ATTACH]31324[/ATTACH]

 

[ATTACH]31325[/ATTACH]

 

[ATTACH]31326[/ATTACH]

 

[ATTACH]31327[/ATTACH]

 

[ATTACH]31328[/ATTACH]

Zainteresowalo mnie to, iz w tym konkursie zaproponowano dowolną technikę. Pomysł już mam, ale jeszcze chwilę potrwa zanim przeniosę na papier pierwsze szkice. Na papier, gdyż rysunek zamierzam wykonac techniką tradycyjną, aerograf+ołówek+rapitograf.

 

Nareszcie udalo mi sie wyrwac troche czasu i zasiasc do pracy. po dlugich poszukiwaniach modeli mam juz pierwsze zarysy mojej pracy. poprzednie szkice nie zaslugiwaly na uwage. wydaje mi sie ze dosc ciekawym bedzie obserwacja jak z niezbyt ciekawych poczatkow powstaje cos fajnego. na razie szkic olowkiem na formacie 610mm x 860mm- faza1. oraz faza2, polozona pierwsza warstwa farby akrylowej aerografem na wilku. niestety, jakosc zdjec mojej pracy nie jest najlepsza, za co bardzo przepraszam i postaram sie to zmienic nastepnym razem.

 

[ATTACH]31009[/ATTACH]

 

[ATTACH]31010[/ATTACH]

 

A to kolejny etap, gdy dodaje juz troche kolorow, na razie tylko wilk.[ATTACH]31188[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności