Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Miłość i Zaborczość"


rybak-tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wynotowałem sobie sporo pomysłów, ponieważ temat jest bardzo pojemny. Wybrałem "Miłość i Zaborczość." Co jest myślą przewodnią - łatwo się domyślić - Piękna to Miłość, Bestia to Zaborczość. Niektórzy tak mają, że poznają drugą osobę, zakochują się, czasem z wzajemnością, wszystko jest ślicznie... aż okazuje się, że nagle ta druga osoba staje się więźniem. Moja praca ma w sposób metaforyczny o tym traktować. Wyobrażam to sobie trochę jak plakat w stylu Olbińskiego. Nie będzie to jednak obraz, lecz połączenie kilku technik. Wykorzystam rysunek, zeskanowane tkaniny i inne materiały oraz zdjęcia. A całość zostanie zmontowana za pomocą ps. Tabletu nie mam i walczę o niego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miarę prac nad projektem, pozmieniałem co nieco, żeby więzienie było bardziej atrakcyjne dla oka. dodałem też niebo, trawę i kamienie. nie umieszczam fotek, bo nie jest to zbyt ważne, chciałem skupić się na procesie zmian. jeśli któryś z moderatorów chce żebym umieścił, to rzecz jasna dodam. a póki co przedstawiam3/4 zrealizowanego pomysłu. została mi jeszcze Piękna oraz... jeden element nad którym się zastanawiam :)

pozdrawiam wszystkich konkurentów i życzę powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prblem chyba tkwi w podłozu,widać sztucznie nałożony cień, przez co kamienie wyglądają jak zdjecie,którym są. Poza tym jakoś dolna sczęka dziwnie wchdzi w kamienie. Postaraj sieę też pogłębic ściane wewnatrz kaltki,może całą nawet powiększyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności