Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Odmieniec"


cherub

Rekomendowane odpowiedzi

KONIEC

 

 

 

Technika Photoshop.

Głównym założeniem jest obróbka fotografii dziewczynki.

Jako temat "Piękna i Bestia" przedstawię interpretację „bliźniaczek”.

Obraz monochromatyczny.

 

Poniżej pliki bazowe.

 

PS.

Biorę pierwszy raz udział w bitwie i jak dobrze zrozumiałem regulamin mam zamieszczać widoki kolejnych moich obróbek. Czy tak?

 

A co z rozmiarem plików końcowych? Czy są jakieś ograniczenia?

 

 

bitwa01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cherub -> witam na forum i w Bitwie. Końcowa praca nie ma ograniczeń jeśli chodzi o rozmiar, należy po prostu dostarczyć taką wersję, żeby było widać to co zrobiłeś. A updaty wskazane jest, żeby dawać jak najczęściej. Do załącznika pierwszego postu warto też wrzucać miniaturkę Twojego aktualnego stanu pracy.

 

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ... taką ładną dziewczynkę zmasakrować... - ja niemiałbym serca ;).

No naprawde mając takie zdjęcie widziałbym dla niego zupełnie inne zastosowanie... bo dziewczynka jest naprawde inspirująca.

Zobaczymy co z tej pracy wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta dziewczynka aż się prosi, żeby jej nie masakrować. Zgadzam się z Mardukiem, wstyd, żeby ją masakrować, dla mnie samo jej zwykłe zdjęcie może wygrać :D Dziwuszka ma to coś (proszę nie posądzać mnie o pedofilię :D )

 

Proszę, znajdź inne zastosowanie jej zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź przemyśl sprawę porządnie!!! Zdjęcie dziewuchy ma zajebisty potencjał! Pomyśl nad tym intensywnie. Można z tego zrobić coś naprawdę dobrego. odpuść sobie motyw zmasakrowanej bliźniaczki. Nie zmarnuj szansy. Daj sobie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem fanem poprzedniej wersji :] Fajnie to wygladalo taka fotka dziewczynki w starym domu i w tle jaki potworek (taki duszek przyjaciolka :D). Naprawde swietna sprawa. Tyle ze jakos dopracowac trzeba bylo - i ta brzydka wersja koniecznie za plecami musi byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kumam co z was takie delikatnisie sie zrobily. Przeciez ta straszna wersja jest swietna, elegancko zrobiona i jakas taka przekonywujaca - a wy wszyscy ze "czemu tak robisz tej slicznej dziwczynce?" Konkurs ma tytul "Piekna i bestia" Skoro bestia w tej pracy wywoluje az takie obrzydzenie na forum (naprawde nie mam pojecia dlaczego) to przynajmniej polowa pracy jest swietna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności