Skocz do zawartości

mini bitwa 2: maszyna bojowa [Trident]


trident

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kabinka- dodałbym jeszcze conajmniej loopa i od góry kształt szybi dopracował, mocowanie, chmmm... może przekrój usemki tylko rozszezony na środku? tak jakby dwa walce złączone, wtedy jakies extrudy- to oczywiście tylko moje sugestie, jest miodzio, czysto i schludie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klimat dodam ze owiewka bedzie z Ferrari ENZO :),... czerpie się od najlepszych :P

side5og.jpg

Dodałem rozsuwajace sie skrzydła taki baje do lotów w atmosferze, następnie poprawiłem owiewkę, całosc ma teraz 1413 trojkatow, tak ze jeszcze dojdzie podwozie, kokpit i jak cos zostanie to moze jakies pociski pod skrzydłami.

cobra3au.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednia goleń z leflektorem, ciekawy jestem czy sie podoba? Front poprawie, bo lipny... Mam pytanie czy jak mam jakas płaszczyzne, którą widać tylko z jednej strony i walne na nia teksture (widoczna 2side) to nie przybywa mi wtedy poli?? Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi, bo chcialem klapy podwozia itp. tak zrobic..... całosc ma teraz 1557 trisow wiec powienienem sie zmiescic...

pzdr

 

 

golen3rv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest trochę oszustwo z 2-sided. Direct X w ogóle takiego czegoś nie obsługuje. Jak chcesz mieć 2-sided to musisz skopiować ściankę i odwrócić jej normalną. Fakt że niektóre silniki zrobią to za Ciebie. Ale mimo wszystko ta ścianka się liczy. No chyba że odbiorca tego nie wie, to się nie przejmuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności