Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Piekielna piękność"


Grudzien

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej pracy umieszcze siebie samego na pierwszym planie a za mną bedzię anioł (niewiem czy zwykły anioł czy może jakiś "Upadły" - pożyjemy zobaczymy :P ), który bedzie do mnie mierzyl z pistoletu (w celu zabicia mnie :]). Ja z aniołem bedziemy w piekle...

Pewny na 100% tej koncepcji nie jestem:P

... żeby nie było to wszystkim powodzenia życze...

 

 

Coż koncepcja sie troche zmieniła... a mianowicie zamierzam umieścić piękną piekielną, ktora bedzie piękną kusicielką grzechów :P... będzie ona na tle zniszczonego miasta a'la piekło :]. Niebo bedzie krwiste i pełne błyskawic, może pare meteorów jeszcze, czy cos :D

____________________________________________________________________________________________________

 

Prace już skończyłem i gotową można obejżeć tutaj...

http://student.zsl.gda.pl/~dgrudzinski/Na%20konkurs/Chicago-hell%203.jpg

 

Wymiary obrazu to ok. 2000x1400 piX :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

panorama2.jpg

Oto Zdjęcie, które zamierzam przemienić w piekło :] ... moja praca oczywiście nie będzie, aż tak płaska, ale ostatecznie będzie panoramicznych wymiarów.

Mam nadzieje, że efekt końcowy piekła bedzie się wam podobać jak i sama praca. Niestety osatnio praca idzie mi dosyć ciężko, ponieważ mam dużo roboty i nie starcza mi zbyt czasu na konkursiK :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wtopieniu tego w panorame i po kilku efektach wychodzi cÓś takiego :P

Chicago.jpg

Mysle ze narazie nie wyglada zle :P ale i tak musze jeszcze nad tym popracowac by wygladalo to godnie piekla :twisted:

 

aha i z gory dzieki za komenty, ktore beda krytyczno-pomocnicze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo o tym myslalem i doszlem do wniosku ze musze troche zmienic koncepcik... mianowicie mnie nie bedzie, anilola tez nie, ale bedzie demon-kobieta, w okolo ktorej maja latac rozne poddemony. Kobieta bedzie jakby wladca piekla i bedzie przepiekna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gdzie sie pali to miasto? bo ja nie widze :) -fajnie by bylo jakbys wstepnie pokazal jak ma wygladac ta scenka bo tego tej na razie nei widze - jest miasto i jest laska z nieba ( z tych chmurek) ktora jest zla ale ladna ...ale jak gdzie w ktora strone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miasto jeszcze nie plonie narazie dodalem taki czerwonawy kolor teraz aktualnie niszcze budynki dopiero pozniej zajme sie upiorna and company...

postaram sie jeszcze dzis umiescic ogolny zarys jak to bedzie mniej wiecej wygladac :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto jak bedzie wygladac mniej wiecej paca... :P

- taa piekna nie bedzie przypominac az tak aniola jak to tutaj ale raczej piekielna

- w tle beda sie moze szarpac jakies istoty takie jak te w prawym gornym rogu

- te smieszne minki to moze beda jakies demony... moze latajace czachy czy cos

 

szkicek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dorazu kolejny updeJcik :] juz z kolorami, ktore i tak wymagaja wielu poprawek...

niestety pierwszy raz maluje jakas osobe, jezeli nie w ogole cokolwiek co sie rusza :P

ciekawe jest to ze do pomalowania tego czegos uzylem jedynie 2 kolorow :]

 

upd1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz jeszcze nie skonczylem, szczegolnie z dolem :P pobrawie to moze nie bedzie wygladac na taka burned.. zreszta musza byc takie cienie bo w koncu tlo na ktorym bedzie (latac) nie jest takie jasne

zreszta to "diablica" i troche burn i flame sie moze przydac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzydlami sie jeszcze nie zajolem.... tylko narazie takia improwizorke walnolem zeby to jakos wygladalo, nie zajolem sie jeszcze nimi bo uwazlem ze lepiej bedzie jak najpierw zajme sie pania "piekna" wiec jak sie wszystkim dobrze zajme to sie wezma za skrzydla

ale niestety przedemna jeszcze duzo pracy a ja ostatnio malo siedze przy kompie, nie mowiac juz o mojej pracy... wina choroby :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. wziolem sie za skrzydla i jak narazie to wyglada mniej wiecej teraz tak:

 

skrzydla.jpg

 

 

 

 

 

jako teksture uzylem tej samej tekstury co poprzednio ale tym razem wyglada to pardziej na skale-spopielona, a nie jak rdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto efekt ostateczny (chyba...:P) babki ze skrzydlami

 

upd7.jpg

 

 

teraz zajme sie jeszcze miastem bo je zaniedbalem i przestalem nadnim by muc zrobic tytulowa "piekielna", ale jeszcze duzo pracy a niestety tak malo czasu :/ bo poza miastem zostaly mi jeszcze latajace demony i jakies walczace ze soba stwory, ale nie wiem czy zdaze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności