Skocz do zawartości

Piękna i bestia:"Tango"


Gość Czarnystefan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnystefan

witam

 

pierwszy raz biore udzial w bitwie i nie bardzo wiem od czego zaczac...

moze tak: praca ma przedstawiac robota, maszyne do zabijania, splecionego w tanecznym uscisku z piekna niewiasta... no coz, moze nie jest to zbyt oryginalny pomysl, ale juz wczesniej mialem cos takiego narysowac i jest to dobra okazja:}

calosc wykonana bedzie w fotoszopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Czarnystefan

weedlog> nad kobieta bede dlugo walczyl zdaje mi sie, a jesli chodzi o szkic to mial pokazac tylko jakie jest moje zlozenie. ostateczna wersja bedzie pewnie duuuuzo inna:}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny rys postaci, jak dla mnie. Chciałbym zwrócić uwagę na dwie rzeczy,ktoś już robi bardzo podonby temat, poza tym obecny stan pracy jakosutrodnia pojawianie się tam pięknej niewiasty :) No,ale to tylko szczegóły,powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

morbid> oczywiscie bede sie staral:}

 

paul> jesli chodzi o pojawienie sie tam postaci nie widze problemu.swoje prace robie troche "od dupy strony" wiec rysunek bedzie sie dynamicznie zmienial(kadr, postaci, tlo bede na bierzaco udoskonalal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

paleta najprawdopodobniej ulegnie zmianie, a co do panienki to sie jeszcze zastanowim:}

 

misiekhc> dzieki, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To... nie... wyglada... jak... taniec... :P

Poklony bije za anatomie panienki... bardzo "artystycznie" ja namalowales. Fajnie sie na to patrzy :]

 

Co do palety to mi chodzi o to by Czarnus jakis innych bardziej nasyconych kolorkow uzywal bo wszystkie jego prace sa jak wyprane... Ale kim ja jestem zeby oceniac - trzeba przyznac ma chlopak swoj styl a moje marudzenie w tej sprawie jest czysto subiektywne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

wiec kolejny etap:} postanowilem ze pobawie sie z jego glowa troszke jeszcze, a takze dodalem kawalek czerwonej szmatki..

 

omen> kurde wiem, ze narazie to nie wyglada... bede sie staral to zmienic ( a byc moze zmienic koncepcje rysunku...sam nie wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmatka fajna. Ale glowa panienki wyglada na dziwnie mala... i to bardzo. wiecej wlosow dodaj - jak po dobrym szamponie ;] A zeby bardziej w tancu byl potworek (bo piekna jest dobrze wygieta) to nadaj jego pozie jakiegos dynamizmu, pochyl chociaz... Bo teraz wyglada jakby ona stal jak skala a ona w okol tanczyla

 

Kurcze strasznie mi sie podoabja odblaski swiatla na jego ciele ;] A z jego glowka chyba idziesz w dobra strona... tylko uwazaj na syndrom aliena ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności