Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Prototyp Car


Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość AcidBoyXL

narazie to zmieniles tylko przod, a bok jest jak na zdjeciu, swoja droga to ten wlot nie pasuje do twojego przodu bo jest od niego duzo bardziej agresywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

Mi w tym aucie to jedynie tyl sie podoba, reszta jakos mi nie podchodzi, inna sprawa ze napewno tyl jest najczesciej widziany bo do wolnych to on nie nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eya :)

samochodzik qll:)...tylko jest pare bugow...tylne nadkole do poprawy..jest krzywe...rowki na swiatle powinny chyba byc troche wieksze...przod jest za okgragly...uwidocznil bym troche kanty...i tak jak mowisz...zderzak takze do poprawy :))

 

pozdr[piwo]

 

P.S.

I moglbys wlaczac czasem AA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się straciłem dalszą chęć robienia tego wozu. potestuje jeszcze z lakierem to może mnie najdzie ale jak narazie to nie mam ochoty robić go dalej - czy wy też tak macie że zaczynacie jakiś model robicie go robicie i nagle wam się już nie chce i zaczynacie robić nowy i znowu to samo bo ja już zaczynałem mnustwo modeli a żadko który skączyłem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelik calkiem fajny! bracie nie rezygnuj szkoda pracy ... wez gleboki oddech , wyjdz na spacer i wez sie sprez i skoncz ten samochodzik bo wyglada niezle :D Wiem ze czasem jest juz dosc i sie nie chce dalej nic robic ale postaraj sie bo moim zdaniem szkoda pracki...pozd[yes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś jak za pomocą brazila można stworzyć materiał na alusy - nie mam pojęcia jak osiągnąc chrom na alusach - bo orginalny materia ł chromu brazila jest beznadziejny albo coś źle robie - z góry dzięki za jakieś wskazówki - a teraz ide walczyć dalej może coś wymyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakis znak/latarnia/slupek/kawalek skrzowania/kanal na ulicy/dluzsze pasy na jezdni (to nie wyznaczanie pobocza) jakies urozmaicenei w texturach/ladna opona bo ta jest szpetna/babcia z pieskiem/troche smieci na texturze przy krawezniku.. no kilka szczegolow i doda klimat;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności